Опубліковано в інтернет-виданні "Духовність"

Традиційно проект Інституту екуменічних студій Українського католицького університету Всеукраїнський суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» (ЕСТ) щороку проводять у Львові. Цьогоріч відбудеться ювілейний, вже Х ЕСТ, який прийматиме два міста – Київ та Львів. Його тема «Гідність – Служіння – Солідарність. На шляху оновлення країни». Ми вирішили розпитати про особливості цьогорічного Форуму координатора проекту «Екуменічний соціальний тиждень», голову Організаційного комітету Екуменічних соціальних тижнів Оксану Іленьків.

–  Традиційно екуменічні тижні завжди проводили у Львові. Чому цьогоріч Ви вирішили проводити ЕСТ у столиці?

– Уже дев’ять років поспіль Всеукраїнський суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» проводився у Львові, за цей час він став частиною європейської традиції. Протягом цих років Форум довів свою важливість і необхідність розвиватись та охоплювати все більше тем для обговорення та вирішення проблем, які сприяють діалогу та співпраці між різними інституціями та конфесіями.

 Блаженніший Святослав уже кілька років заохочував наш Інститут організувати ЕСТ у Києві, й ми цього року вирішили піти за його закликом і організуємо цей Тиждень у столиці України. Ми хочемо, щоб цей Форум об’єднав усіх, показав напрацювання протягом дев’яти попередніх років, і найкраще це можна зробити, провівши його двічі. Київ як столиця України є найкращим місцем для такого представлення.

Sports brands | New Releases Nike