Вперше за свою десятирічну історію Екуменічний соціальний тиждень відбувся у Києві. А Відкритий Православний Університет вперше приймав у себе його учасників — богословів та науковців, які взяли участь у роботі семінару  «Єдність християн України — новий формат».

«Ми тут були гостинними господарями, — розказав після відкриття семінару ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прот. Георгій Коваленко. — Ми приймали у ВПУ засідання Українського християнського академічного товариства — спільноти  віруючих християн різних конфесій, які в той чи інший спосіб долучені до академічної чи релігійної освіти.

Nike air jordan Sneakers | Nike SB x Parra 'USA Federation Kit' T-Shirt - Brave Blue / White , Aspennigeria

У  п’ятницю, 9 червня, біля Патріаршого собору  Воскресіння Христового  відбувся концерт народної та духовної музики  «Молитва за Україну». Захід проводився в межах 10 Екуменічного соціального тижня «Гідність–Служіння–Солідарність: на шляху оновлення країни».

Best Authentic Sneakers | nike

Вчора, у середу 7 червня, стартував X Екуменічний соціальний тиждень «Гідність. Служіння. Солідарність: на шляху оновлення країни», який триватиме три дні, з 7 до 9 червня,  у столиці.

Організатор Всеукраїнського суспільного форуму – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Всеукраїнський суспільний форум розпочався з екуменічної молитви за єдність християн та мир в Україні, яку очолив Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський нунцій в Україні.

 У проповіді під час молебняапостольський нунцій закликав усіх до єдності: «Ісус просить бути одним, як Він з отцем є одним. І ця єдність має бути не тільки тоді, коли ми хочемо чи не хочемо, цю єдність потрібно зберігати завжди».  Президент Українського католицького університету Владика Борис (Гудзяк)у вітальному слові після завершення молебня наголосив, що саме Божа сила проявляється у тому, щоб бути готовим бути малим, вміти послужити іншому. Також президент УКУ відзначив, що цей щорічний Форум, який вчора стартував Києві, є тим, що Господь очікує від нас.

latest Nike Sneakers | New Balance M 2002 RDA , M2002RDA , Salmatec STORE

7-9 червня 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнський суспільний форум «Х Екуменічний соціальний тиждень».

Тема: «Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни». Організатор Форуму – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (Львів).

Співорганізатори Форуму: Київський центр Українського католицького університету, Пасторально-міграційний відділ УГКЦ, Український кооперативний альянс, Інститут Святого Томи Аквінського, Київська обласна рада та облдержадміністрація, Департамент культури Київської міської державної адміністрації, Центр Святого Климента, Відкритий православний університет Святої Софії Премудрості, Українська академія лідерства, Український кризовий медіацентр та інші.

За словами організаторів Форуму, тема «Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни» зараз є особливо гострою, адже добрі приклади солідарності громадян у кризовий час показують нам, що принцип служіння та взаємодопомоги працюватиме, якщо спільно знаходити компроміси та вирішувати конфлікти. На їхню думку, людська гідність та загалом гідність країни, служіння одне одному і солідарність як одностайність інтересів та взаємна відповідальність в теперішній час має бути на першому місці.

Nike Sneakers Store | Buy online Sneaker for Men