Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, спираючись на суспільне вчення Вселенської Церкви, інші віровчительні документи та соціальну традицію УГКЦ, звернувся до мирян та духовенства через видання Душпастирського порадника «Покликання мирян до участі в суспільно-політичному житті країни».

Як говорив митрополит Андрей Шептицький: «Християнин є обов’язаний заховувати Божий закон не тільки у приватному житті, але й в політичному та суспільному житті». Тож миряни не можуть стояти осторонь тих викликів, які переживає кожне суспільство в конкретних суспільно-політичних та історичних обставинах. Особливо це стосується молодого покоління, яке є критерієм розвитку  і носієм суспільних відносин.

У жовтні 2018 року відбудеться XV Звичайна загальна асамблея Синоду єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання». Папський синод присвячує цей рік молоді та сім’ї та особливо зосереджує увагу Церкви на всіх її рівнях на молоді, тобто, на очікуваннях, прагненнях, на викликах, які молоді люди повинні долати. Тому пропонуємо присвятити ХІ Екуменічний соціальний тиждень молоді як рушійній силі українського суспільства. На цьогорічному форумі порушуватимуть основні питання, які турбують сучасну молоду людину: яке моє покликання у навчанні, праці, суспільстві? чи я є свідомим християнином, громадянином, фахівцем? як розпізнати своє покликання?

Запрошуємо учасників Форуму до спільної праці та ділення досвідом під час ХІ Екуменічного соціального тижня!

З повагою – Організаційний комітет Екуменічних соціальних тижнів України

Buy Kicks | Monsters Inc's Mike and Sully Surface on Special-Edition Stan Smith , Sciaky