Від 3 до 17 листопада в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового ( вул. Микільсько-Слобідська, 5) презентуватимуть виставку художніх робіт Миколи Струса.

Захід проводиться в межах ІІІ Всеукраїнського З'їзду мирян УГКЦ. Співлоагнізатори - Інститут екуменічних студій УКУ та Український католицький університет. 

Вхід вільний! 

Nike Sneakers Store | Nike SB x by Parra Federation Kits 2021 , Pochta

28 жовтня у Львові відбудеться грандіозна подія — живий виступ всесвітньо відомого мотиваційного спікера, автора бестселерів Ніка Вуйчича з програмою «Життя без обмежень»!

Нік Вуйчич — людина, що народилася без рук і ніг. Він зміг не просто реалізувати себе, але надихнути своїм прикладом тисячі людей. Нік не тільки живе повноцінним і насиченим життям, а й допомагає іншим знайти віру, надію та любов.

Його виступ відбудеться 28 жовтня на стадіоні «Арена Львів» о 18:00. 

Інститут екуменічних студій є одним із співорганізаторів заходу. 

Це буде вже шостий візит Вуйчича в Україну. Під час останнього, Нік зібрав на Хрещатику понад 500 000 людей. На цей раз Нік виступить зі своїм посланням, яке надихає, у трьох містах-мільйонниках: Львові, Одесі, Києві та підтримає ініціативу українців щодо безпечної школи.

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike Air Force 1 Low UV Reactive Swoosh - DA8301-101

Тема – «Творче життя без страху! »

 Коли? - Четвер, 18 жовтня

 Де? –Центр Митрополита Андрея Шептицького, Паркова аудиторія

 Час? – 16. 00

 Захід проводиться в межах ХІ Екуменічного соціального тижня

latest Running | As part of Jordan Brands unveiling of their Summer 2021 lineup, official images of the the Air Jordan 6 "Barely Rose" (Gold Hoops) , Sciaky

4 жовтня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького українського католицького університету у Львові відбулась відкрита дискусія «Молодь. Віра. Покликання». Захід проводився в межах Всеукраїнського суспільного форуму «ХІ Екуменічний соціальний тиждень». Серед спікерів були заступник міського голови з питань розвитку Львова Андрій Москаленко, проректор із питань призначення та місії УКУ Мирослав Маринович, президент Інституту екуменічних студій УКУ о. Іван Дацько, голова Пласту в Україні Станіслав Андрійчук та директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний.

best Running shoes | Air Jordan Release Dates 2020

Giftofvision - Sneakers search engine | Shop Athletic Footwear

Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва на виставку картин художника Миколи Струса «Світло для світу».

Місце проведення: Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29

20 вересня – 15 жовтня 2018 року

Відкриття – 20 вересня о 17.00 год. 

Giftofvision - Sneakers search engine | Vans Lowland CC 'Flame' Women's - VN0A54MH0851

«Нарід моральний, фізично сильний, здоровий і тверезий легко при усильній праці і ласці Божій здобуває собі навіть в тяжких обставинах добрий бит економічний, доробляється маєтку, стає заможним»

(Митрополит Андрей Шептицький)

Саме цими словами Митрополит Андрей Шептицький наголошує на важливості здорового способу життя в одному з пастирських послань до вірних. Тож дуже символічно, що під час ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові майданчик здорової молоді організують саме у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а).

buy footwear | Nike sneakers

Особливо цікавим волонтерство у прес-центрі ЕСТ буде для студентів-журналістів, які навчаються на старших курсах університету – вважають організатори. Адже це унікальна нагода на цілий тиждень поринути у середовище представників різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору. Окрім того волонтери навчаться оперативно працювати в умовах редакції, отримають навики у соціальній та релігійній журналістиці, розширять коло професійних контактів.

Якщо Ви відчуваєте у собі потенціал потенціал для роботи у пре-центрі, то звертайтеся за елетронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за телефоном 096 847 58 90. 

Sports brands | Releases Nike Shoes

Від 4 до 6 жовтня 2018 року у Львові відбудеться ХІ Екуменічний соціальний тиждень. Це традиційна подія осені уже з 2008 року, яку організовує Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Національного університету «Львівська політехніка».

Тема XІ Екуменічного соціального тижня «Молодь. Віра. Покликання».

Серед запланованих заходів: відкрита дискусія, круглі столи, семінари, презентація перекладу книги, майданчик здорової молоді та інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, влади, громадських організацій.

До участі в осінньому форумі запрошено: о. Богдана Праха, ректора Католицького університету; Олега Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

Андрія Садового, міського голову Львова; Олександра Ганущина, голову Львівської обласної ради; Юрій Бобало, ректора національного університету «Львівська полтехніка»; о. Івана Дацька, президента Інституту екуменічних студій Українського католицького університету; Назара Брезіцького, мецената, президента та засновника Благодійної організації  «Благодійний фонд «Справа Скарбека», Владику Богдана Дзюраха, Лілію Гриневич,  міністра освіти і науки України, Мирослава Мариновича, віце-ректор Українського Католицького університету, д-р Олафа Хуса, керівника контактного та інформаційного сервісного центру для студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями, Станіслава Андрійчука,  виконавчого директора “Пласту”, Голова Пласту в Україні, Єгора Стадного,  директора Аналітичного центру CEDOS та інших представників влади, громадськості та ЗМІ.

 Офіційна сторінка ЕСТ http://esweek.org.ua

Контакти: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. +38 (032) 240 99 44 *3388

 

latest Running Sneakers | Nike Shoes

ПРО ВИКЛИКИ МІШАНИХ ПОДРУЖЖІВ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРАВОСЛАВНО-КАТОЛИЦЬКОГО ЗБЛИЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ У КИЄВІ

У четвер14червня 2018 року, у Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості,

в межах 11 Екуменічного соціального тижня«Молодь. Вiра. Покликання»  відбудеться Мiжнародний семiнар Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Семінар матисе дві сесії: «Екуменічні виклики мішаних подружжів» та «Перспективи православно-католицького зближення».

Час проведення: 10:00 – 13:50

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 24, національний заповідник «Софія Київська».

Running Sneakers Store | Autres