Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва на виставку картин художника Миколи Струса «Світло для світу».

Місце проведення: Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29

20 вересня – 15 жовтня 2018 року

Відкриття – 20 вересня о 17.00 год. 

«Нарід моральний, фізично сильний, здоровий і тверезий легко при усильній праці і ласці Божій здобуває собі навіть в тяжких обставинах добрий бит економічний, доробляється маєтку, стає заможним»

(Митрополит Андрей Шептицький)

Саме цими словами Митрополит Андрей Шептицький наголошує на важливості здорового способу життя в одному з пастирських послань до вірних. Тож дуже символічно, що під час ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові майданчик здорової молоді організують саме у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а).

Особливо цікавим волонтерство у прес-центрі ЕСТ буде для студентів-журналістів, які навчаються на старших курсах університету – вважають організатори. Адже це унікальна нагода на цілий тиждень поринути у середовище представників різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору. Окрім того волонтери навчаться оперативно працювати в умовах редакції, отримають навики у соціальній та релігійній журналістиці, розширять коло професійних контактів.

Якщо Ви відчуваєте у собі потенціал потенціал для роботи у пре-центрі, то звертайтеся за елетронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за телефоном 096 847 58 90. 

Від 4 до 6 жовтня 2018 року у Львові відбудеться ХІ Екуменічний соціальний тиждень. Це традиційна подія осені уже з 2008 року, яку організовує Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Національного університету «Львівська політехніка».

Тема XІ Екуменічного соціального тижня «Молодь. Віра. Покликання».

Серед запланованих заходів: відкрита дискусія, круглі столи, семінари, презентація перекладу книги, майданчик здорової молоді та інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, влади, громадських організацій.

До участі в осінньому форумі запрошено: о. Богдана Праха, ректора Католицького університету; Олега Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

Андрія Садового, міського голову Львова; Олександра Ганущина, голову Львівської обласної ради; Юрій Бобало, ректора національного університету «Львівська полтехніка»; о. Івана Дацька, президента Інституту екуменічних студій Українського католицького університету; Назара Брезіцького, мецената, президента та засновника Благодійної організації  «Благодійний фонд «Справа Скарбека», Владику Богдана Дзюраха, Лілію Гриневич,  міністра освіти і науки України, Мирослава Мариновича, віце-ректор Українського Католицького університету, д-р Олафа Хуса, керівника контактного та інформаційного сервісного центру для студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями, Станіслава Андрійчука,  виконавчого директора “Пласту”, Голова Пласту в Україні, Єгора Стадного,  директора Аналітичного центру CEDOS та інших представників влади, громадськості та ЗМІ.

 Офіційна сторінка ЕСТ http://esweek.org.ua

Контакти: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. +38 (032) 240 99 44 *3388

 

ПРО ВИКЛИКИ МІШАНИХ ПОДРУЖЖІВ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРАВОСЛАВНО-КАТОЛИЦЬКОГО ЗБЛИЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ У КИЄВІ

У четвер14червня 2018 року, у Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості,

в межах 11 Екуменічного соціального тижня«Молодь. Вiра. Покликання»  відбудеться Мiжнародний семiнар Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Семінар матисе дві сесії: «Екуменічні виклики мішаних подружжів» та «Перспективи православно-католицького зближення».

Час проведення: 10:00 – 13:50

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 24, національний заповідник «Софія Київська».

Ведучий телеканалу ICTV, оглядач “Крим.Реалії” Павло Казарін приїхав до Львова із лекцією “Зміни у світі та в медіа”. Зустріч із відомим телеведучим відбулась у малій сесійній залі міської ради 18 травня. Про “журналістику особових займенників” та зіпсоване “вчора” розповідав журналіст.  Хто, як не очевидець, зможе чітко окреслити проблеми своєї професії? У правдивості цього факту усіх присутніх переконав журналіст Павло Казарін. Сьогодні чимало критиків звинувачують українські медіа у тому, що вони не відповідають сучасним професійним стандартам. Простіше кажучи, українську журналістику вважають неякісною. Працівники медіа-сфери намагаються орієнтуватись на європейські ЗМІ, проте основну увагу все ж таки приділяють кількості, а не якості. 

Інститут екуменічних студій в межахВсеукраїнського суспільного форуму 11 «Екуменічний соціальний тиждень» запрошує на відкриту лекцію Мирослави Гонгадзе "Віра-Покликання-Відвага. Молодь як рушій змін".

Дата проведення: середа, 23 травня 2018 року

Час: 19:00 

Місце проведення: Будинок вчених, вул. Листопадового Чину, 6

Зустрiч у ФБ: https://www.facebook.com/events/381780848966880/

Інститут екуменічних студій в межах 11 Екуменічного соціального тижня "Молодь. Віра. Покликання" запрошує на відкриту лекцію телеведучого та публіциста Павла КАЗАРІНА 

Тема: "Еволюція у світі та медіа" 
Дата: 
П’ятниця, 18 травня 2018 року. Початок о 18. 00
Місце: мала сесійна зала, ЛМР


Для участі просимо еєструватись 
https://goo.gl/forms/prvz9a9aldozdABU2
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Захід проводився в межах 11-го Екуменічного соціального соціального тижня "Молодь-Віра-Покликання".

За словами пані Гонгадзе, приймати власні рішення потрібно навчитись ще з юного віку. Так вирощують лідерство і відповідальність.

Інститут екуменічних студій в межах Всеукраїнського суспільного форуму 

11 «Екуменічний соціальний тиждень» запрошує на відкриту лекцію 

Мирослави Гонгадзе "Віра-Покликання-Відвага. Молодь як рушій змін".

Дата проведення: п'ятниця, 11 травня 2018 року

Час: 15: 00 

Місце проведення: Львівська міська рада, Мала сесійна зала

Мирослава Гонгадзе - телеведуча, журналіст, юрист, головний редактор і керівник Української редакції Всесвітньої служби «Голосу Америки» (Вашингтон, США) 

Для участі просимо зареєструватись - https://docs.google.com/forms/d/1xeaSPNJ2BcBUOh1p4quT3ibSCa7Kwnjdxo0hMNyLjtI/edit

Вхід вільний!