Тези виступу

1. Що таке популізм? Чи популізм і політика є синонімами? :

Популізм — загравання політиків та політичних сил із масами, гра на їхніх труднощах та обіцянки надзвичайних успіхів у вирішенні проблем людей у разі приходу до влади. (Вікіпедія).

latest jordan Sneakers | Ataf.pl - All Truth All Fresh: Sneakersy, Streetwear & Więcej
  • Сучасний популізм - це щось більше, ніж просто демагогія політиків. Дослідники популізму, такі як Кас Мудде (Cas Mudde), називають його “тонкою” (thin-centered) ідеологією. Це означає, що популізм може бути і лівим, і правим, і, навіть, центристським. Але в його основі завжди лежить одне й те саме - розділення суспільства на дві антагоністичні групи: “чесний народ” (pure people) і “корумповані еліти”. А також уявлення, що демократія полягає у “виконанні волі народу” обраними політиками. Граючи на цьому розділені, підігріваючи страхи і образи своїх виборців, популісти перемагають. За останні 20 років популістські партії потроїли свою підтримку в Европі. З маргінальної сили вони стали частиною політичного істеблішменту, а в деяких країнах (Польща, Угорщина, Україна) стали правлячими. Sports Shoes | Zapatillas Running - Ofertas para comprar online y opiniones

 

Популізм буває різним, наприклад: ідеологія, стратегія, дискурс, або політичний стиль. Останній вид ближчий до демагогії, а дискурс - невиконані обіцянки політиків в привабливій формі гасел та формування надмірних нереалістичних очікувань у виборця, що провокує його на несвідомий вибір. Насправді, інколи політики дають такі обіцянки, виконання яких буде отрутою для держави, або суспільства. Помилка неурядових організацій в моніторингу цього явища, що ми/вони переважно фокусуються на словах та їх механічній імплементації (або ні). В той же час, антиелітарний глобальний рух призвів до того, що політиками обирають громадян з обіцянкою нічого не виконувати (міський голова Рейк‘явіка). Проблема ж не настільки пласка. 

Running Sneakers Store | adidas

Тези виступу

1.   Щоб мати орієнтири, то спершу потрібно вибрати цінності. Одне з важливих: це розкрити свій талант та покликання. Визначальним є бути самим собою, думати своєю головою, не втратити почуття власної гідності. 

2.   Розкриття талантів людини та праця над собою - це основний засіб та лік проти будь-яких видів популізму. Сьогодні молодь потребує свідомої віри та людей, свідомих своєї віри.  

latest Running | Nike air max

о.д-р Роман Островський

Популізм vs відповідальність

Біблійний досвід популізму:

Перш ніж говорити про негативні сторони популізму в сучасному контексті, вартує подивитися на Біблійний досвід. Здається неможливим зустріти представленні сучасні феномени у біблійних текстах. Проте, зауважмо, що вже в ті часи деякі особи володіли мистецтвом впливу на інших, апелюючи до емоцій.

Авесалом, син Давида – особа, котра являється яскравим прикладом нездорового популізму. Вартує проаналізувати Другу книгу Самуїла, що описує як Авесалом здобував прихильність народу Ізраїля.

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike