У межах ХІІ Екуменічного соціального тижня 4 жовтня в Українському католицькому університеті відбулася Добра розмова про ціннісні орієнтири сучасної української молоді. Це була жива дискусія, під час якої учасники обговорили освітні проекти, які формують молодих людей, важливість знання історії для того, щоб стати добрими громадянами, і військо як школу життя для молодих українців.

Модерував зустріч Зіновій Свереда,доктор соціальної економіки, політолог, економіст. Добра розмова тривала довго і невимушено. Подаємо одні з основних тез наших спікерів.

latest Running Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ijmedph

У Львові під час ХІІ Екуменічного соціального тижня «Відповідальність vs популізм» відбувся міжнародний семінар Українського християнського академічного товариства «Моделі єдності Київської Церкви: на шляху до відновлення сопричастя». Богослови та журналісти обговорювали питання єдності українського православ’я після Томосу, проблеми, які постали перед Православною Церквою України, аналізували сам текст документу, зокрема визнання головування Вселенського Патріархату, конфлікт про першість у Православї та шукали нові моделі єдності, оцінюючи спроби у минулому.

bridgemedia | Air Jordan Release Dates Calendar

Відповідь на це питання шукали під час дискусії про причини та наслідки популізму.

У четвер, 3 жовтня 2019 року, в рамках ХІІ Екуменічного соціального тижня у Львові відбулася відкритапанельна дискусія на тему: «Причини та наслідки популізму», яку модерував політичний аналітик Тарас Семенюк. Усі охочі мали нагоду долучитися до обговорення (та поставити запитання спікерам), яке провели в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, Паркова аудиторія).

Running sport media | New Era Chicago Bulls 9FIFTY Snapback Cap New Era Bulls Hat , Saluscampusdemadrid

Відповідь на це питання шукали під час дискусіїпро причини та наслідки популізму.

У четвер, 3 жовтня 2019 року, в рамках ХІІ Екуменічного соціального тижня у Львові відбулася відкритапанельна дискусія на тему: «Причини та наслідки популізму», яку модерував політичний аналітик Тарас Семенюк. Усі охочі мали нагоду долучитися до обговорення (та поставити запитання спікерам), яке провели в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, Паркова аудиторія).

best Running shoes | Buy Branded Footwear & Shoes Online In India

У середу, 2 жовтня 2019 року, у Львові стартував ХІІ Екуменічний соціальний тиждень «Відповідальність VS популізм». Традиційно форум розпочався з Божественної літургії у Храмі Святої Софії – Премудрості Божої, УКУ (вул. Козельницька, 2а), яку очолив владика Ігор Возьняк, Митрополит Львівський УГКЦ, у співслужінні із Собором священників.

Організатор події – Інститут екуменічних студій УКУ. Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна, тому львів’яни та гості міста мають нагоду відвідати усі заходи впродовж Тижня.

latest Running | シューズ

У середу, 2 жовтня 2019 року, у Львові розпочнеться Всеукраїнський суспільний форум ХІІ Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) на тему: «Відповідальність VS популізм». Впродовж Екуменічного соціального тижня проводитимуться обговорення, аби глибинно розкрити поняття «відповідальність» і «популізм» з експертами з різних сфер суспільного життя України, – про це сьогодні анонсувала команда Тижня під час брифінгу в Львівській міській раді.

bridge media | adidas superstar taper chart size

A3-03

Giftofvision - Sneakers search engine | Sneakers

У Львові від 2 до 4 жовтня 2019 року відбудеться традиційна подія міста – Всеукраїнський суспільний форум ХІІ Екуменічний соціальний тиждень. Тема: «Відповідальність vsпопулізм».

Ініціатор та головний організатор Форуму - Інститут екуменічних студій Українського католицького університету

Співорганізатори – Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, НУ «Львівська Політехніка».              

Партнери Форуму:Львівський обласний благодійний фонд «Немовля», дизайн-студія етнічного одягу «SVITLO» , платформа розвитку громади «Ідея міста».

Nike air jordan Sneakers | Nike Air Force 1 LX UV Reactive Multi – alle Release-Infos , Snaidero-usa

Впродовж трьох тижнів, з 18 вересня по 4 жовтня, в межах XII Екуменічного Соціального Тижня «Відповідальність vs популізм», у холі Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського Католицького університету (вул. Козельницька, 2а) експонуватимуть витинанки, виготовлені жінками – громадськими діячками України. Тема виставки – «Дерево» як символ життя.

Best Sneakers | nike navy air vortex trainers for women 2017 High OG University Blue - Grailify

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема соціального тижня: «Відповідальність VS Популізм».

Всеукраїнський суспільний форум прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Цьогорічний ЕСТ уже традиційно відбуватиметься у Львові. У програмі передбачено цікаві заходи, зокрема:

2 жовтня – урочисте відкриття за участю організаторів та співорганізаторів, відкрита дискусія «Відповідальність VS Популізм»;

3 жовтня: панельна дискусія «Причини та наслідки популізму» – семінар Українського християнського академічного товариства (УХАТ) «Моделі єдности Київської церкви: на шляху до відновлення сопричастя»;

4 жовтня – панельна дискусія «Почуття персональної відповідальности»;

(Формування молодих лідерів в українському суспільстві)

– «Життєві орієнтири молоді в процесі трансформації суспільства»

 

Giftofvision - Sneakers search engine | Women's Designer Sneakers - Luxury Shopping