5 жовтня у стінах Львівської Міської Ради урочисто відкрито 2 –ий Екуменічний Соціальний Тиждень під гаслом «Соціальна відповідальність». Своє вітальне слово проголосили організатори Тижня: голова Львівської державної обласної адміністрації Микола Кміть, голова Льівської обласної ради Мирослав Сеник та міський голова Андрій Садовий, отець, ректор Українського Католицького Університету Борис Ґудзяк, директор Інституту Екуменічних Студій Антуан Аржаковський, член Наглядової Ради фундації Renovabis Маґдалена Боґнер.

best Running shoes | nike air terra kimbia blue book list series UK: Sneaker Releases, Style Guides & Beauty News

Від 5 до 11 жовтня у Львові проходив Другий Екуменічний Соціальний Тиждень (2 ЕСТ). Участь у ньому взяло понад тисячу осіб, серед яких — поважні українські та закордонні гості, зокрема, Голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, президент Інституту релігії та суспільства Мирослав Маринович, директор центру Європейських гуманітарних досліджень НаУКМА Констянтин Сігов, пастор-референт з європейських питань Відділу Місії Протестантської Церкви в Нідерланлах Гелен Зордрагер, посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот та низка інших єпископів, державних посадовців, членів громадських та благодійних організацій. Метою проведення Тижня стала нагальна потреба обговорення і вирішення соціальних питань, обміну досвідом іноземних і українських колег, пошуку шляхів співпраці.

Nike shoes | Women's Nike Air Force 1 Shadow trainers - Latest Releases , nike air force youth size 7 white pants

Діти сонця, завжди усміхнені привітні. Діти, які дають любов, і просять від нас лише любові. Діти, які не комплексують, не бояться, вони лише хочуть, щоб ви їх не відштовхували і любили. Діти з синдромом Дауна, у яких замість сорока шести хромосом – сорок сім. Вони інакші, але не гірші, і не ліпші, просто інакші.

Nike Sneakers Store | The EVO Speedgoat Is Hokas Best Trail Shoe Challenger ATR 6 , 2021 Best Trail Running Shoes

Ці діти такі ж, як і ми. Вони не становлять ніякої небезпеки для суспільства, вони можуть працювати і хочуть бути поруч з нами. Але ми не готові їх прийняти у свій світ, бо вважаємо, що вони інакші. Це діти з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивним розладом і дефіцитом уваги тощо. 8 жовтня, у рамках 2-го Екуменічного Соціального Тижня студенти та гості заходу відвідали Львівський міський центр реабілітації «Джерело».

best shoes | 『アディダス』に分類された記事一覧

Понад шістдесят львівських соціальних організацій взяли участь у форумі в межах четвертого дня 2-го Екуменічного Соціального Тижня. Учасники зібрання презентували діючі у Львові програми соціальної освіти та науки у стінах «Львівської політехніки». «Єднання християнських церков у вирішенні соціальних питань є явищем державної ваги. Під покровом Божого благословення у цьому залі сьогодні проходить форум єднання християнської громади та широким загалом соціальної служби викладачів і студентів.

best shoes | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Gov

Про бездомних, сиріт, малозабезпечених, самотніх, інвалідів, пенсіонерів, потерпілих від насильства чи різних природних стихій у Львові є кому дбати. Вони вже дбають. Таке враження склалось після круглого столу під назвою «Соціальна робота з особами у складних життєвих обставинах», який відбувся 8 жовтня, в рамках 2-го Екуменічного Соціального Тижня.

latest Running | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov

Тривалий час Україна надавала перевагу інтернатному влаштуванню дітей-сиріт. Проте останнім часом постало питання переорієнтації діючої системи через популяризацію сімейних форм виховання. 7 жовтня в стінах Українського Католицького Університету відбулася «Нарада-презентація сучасних форм сімейного виховання в Україні». Тут були присутні представники інтернатів та будинків сімейного виховання, учасники громадських рухів, благодійних фондів, і просто – люблячі батьки, серця яких не байдужі до долі сиріт.

Sportswear Design | Nike Dunk Low Coast UNCL - Grailify

7 жовтня, гості та учасники 2-го Екуменічного Соціального Тижня під час другого круглого столу обговорювали роль європейських церковних структур у фінансуванні соціальних проектів. Присутні мали змогу почути короткі представлення 3-х організацій, котрі готові підтримувати українські соціальні проекти: «Комунікатес» (Нідерланди), «Церква у дії» (Нідерланди), та « Реновабіс» (Німеччина).

latest jordans | PUMA Suede Classic Mono Iced Women's Sneakers in Aruba Blue - 381588-01

Соціальні проблеми можна вирішити разом. Так вважають учасники круглого столу «Політика сусідства: підтримка соціальних ініціатив з боку ЄС», що проходив у межах 2-го Екуменічного Соціального Тижня. Цього дня експерти зібралися в приміщенні Львівської облдержадміністрації. Вони обговорювали спільні проблеми та шляхи їх вирішення. Софія Ставкова, координатор практики студентів кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки розповіла: «Сьогоднішня модель соціальної роботи запозичена з Канади. На жаль, в Україні держава мало підтримує соціальний сектор, це тільки починає розвиватися. Громадські організації – це та рушійна сила, яка рухає громадський сектор вперед

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike Dunk Low SP University Red - Grailify

Другий день 2-го Екуменічного Соціального Тижня у Львові закінчився виставою в тюрмі. Між в’язничними камерами у вузенькому коридорі Меморіалу «Тюрма на Лонцького», що на вул. С. Бандери, 1, учасники Тижня мали можливість переглянути виставу львівського театру «Мета» під назвою «Ми повернулися».

best Running shoes | PUMA Cali Sport Sage Green , Where To Buy , undefined , gray blazer for women