Антуан Аржаковський: «В часи подолання кризи християнські цінності стають підвалинами для створення філантропічної моделі світогляду»

Від 4 до 10 жовтня у Львові проходив Третій Екуменічний Соціальний Тиждень (3 ЕСТ). Участь у ньому взяло понад тисячу осіб, серед яких — поважні українські та закордонні гості, зокрема: Марк Гарді, Директор неприбуткових Адміністративних Програм Університету Нотр Дам, США; Мартін Райзер, Директор Світового Банку в справах України,Білорусії та Молдови; Роман Гует, доцент, представник відділу етики Католицького університету Лілль, Франція; Даніель Карон, посол Канади в Україні, Гелен Зордрагер, пастор-референт з європейських питань Відділу Місії Протестантської Церкви в Нідерланлах; Катерина Ющенко, голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», Мирослав Маринович президент Інституту релігії та суспільства; Олександр Ільєнко, головний спеціаліст сприяння розвитку громадянського суспільства Секретаріату Кабінету Міністрів України, Іван Юркович, апостольський нунцій в Україні та низка інших єпископів, державних посадовців, членів громадських та благодійних організацій. Метою проведення Тижня стала нагальна потреба обговорення і вирішення соціальних питань, обміну досвідом іноземних і українських колег, пошуку шляхів співпраці.

Adidas footwear | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

«Зараз маємо повернутися і заплатити далі»

Питання рівня довіри та загалом місця філантропії в українських реаліях висувалось на перше місце під час круглих столів та конференцій в межах 3-го Екуменічного Соціального тижня. Тиждень вже давно закінчився, але вони ані на краплину ну втрачають для нас своєї актуальності. Думками про ситуацію з неприбутковими організаціями у США, про проблему популяризації філантропії в Україні та своїм особистим досвідом зростання поділився директор Неприбуткових адміністративних програм в Коледжі бізнесу ім. Мендози Нотр-Дамського університету в США Марк Гарді.

Nike air jordan Sneakers | Nike