Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ, – експерт Світового банку
«У порівнянні з Норвегією, де 75% населення довіряє фінансовій системі держави, в Україні 75 % людей не довіряє нікому. Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ» – про це розповів координатор програм приватного та фінансового сектору Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Маріус Вісмантас на Академічній конференції Екуменічного соціального тижня.

best Running shoes | Nike Shoes

Конференція «Реформи через довіру» відбулась 29 вересня у Львові. У доповіді Маріус Вісмантас наголосив, що лише формування прозорості у фінансовому секторі зможе підвищити довіру населення. «Банки повинні бути зацікавлені в освіті своїх клієнтів – це закон «здорового глузду» у світі, тому з реформами не слід відтягувати, а довіру населення треба здобувати важкою щоденною працею». Учасниками обговорень також були віце-ректор Папського Григоріанського

університету о. Даніел Макдональд, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, Надзвичайний і Повноважний посол Сполученого Королівства Великої Британії і північної Ірландії (2002 - 2006) в Україні Роберт Брінклі та інші експерти України та з-за кордону.