30 вересня відбувся круглий стіл "Громадські ради та органи виконавчої влади: ефективне партнерство". Участь в обговореннях взяли представники обласних рад Західної України. Круглий стіл організували: відділ сприяння розвитку громадянського суспільства та взаємодії з об’єднаннями громадян, Секретаріат Кабінету Міністрів України; організатори Екуменічного соціального тижня та програма сприяння Парламенту України ІІ.

Adidas footwear | Clothes Online , Shoes Online , Giftofvision

Учасниками круглого столу були делегати Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської та Чернівецької обласних рад. 

У вступному слові Елеонора Валентайн, представниця Програми сприяння Парламенту України ІІ, наголосила на тому, що: «Сьогодні дуже важливо, щоб громадські ради частіше долучалися до законотворчого процесу, зокрема шляхом активного обговорення майбутніх законопроектів».
Для обговорення роботи громадських рад запросили представників обласних державних адміністрацій, що відповідають за взаємодію з громадськими радами. І представники Волинської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької ОДА говорили про
успішну діяльність громадських рад на зазначених теренах. 
Спільними проблемними пунктами у діяльності всіх громадських рад, не залежно від області, виокремили: брак приміщень та належного фінансування для громадських рад.
Начальник відділу управління внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Львівської ОДА Ірина Кизик у своєму виступі зазначила, що громадські ради мають
вирішувати не дріб’язкові речі, а бути голосом громади, її обличчям, але для того влада має створювати сприятливі умови для ефективної діяльності громадських рад. 
Громадські ради повинні працювати стратегічно в усіх напрямках – головний підтекст, який лунав як заклик впродовж усього круглого столу «Громадські ради та органи виконавчої влади: ефективне партнерство».