Цьогорічна міжконфесійна молодіжна зустріч "День довіри" відбулася у Львові 1 жовтня в рамках 4-го Екуменічного соціального тижня. Молоді ініціативні люди зі Львова та навколишніх міст зібралися аби молитися разом, спілкуватися і пізнавати один одного.

Зустріч розпочалася із ранкової молитви в храмі Всіх святих при монастирі Святої Покрови Сестер Студиток. Трохи згодом усіх присутніх від імені громади Української Греко-Католицької Церкви привітав військовий капелан о. Степан Сус. Він також ділився досвідом свого місіонерства у м. Бангладеш.

nike dunk high black leather chair for sale | Ανδρικά Nike

Цього року на День довіри, на жаль, не завітали брати з Тезе, але Брат Алоїс у відеопривітанні звернувся до молоді із словами підтримки і планами подальшої співпраці.

У часі Дня довіри молоді люди також обговорювали в групах ділення уривок із Святого Письма (Лука 18, 1-8) і дійшли ось такого висновку: Бог може діяти, коли ми найменше цього чекаємо. "Інколи ми просимо у Бога чогось, але Він нам відразу цього не дає. Потрібно бути терплячими, і, якщо для нас це бажання є необхідним і важливим, Бог обов’язково його здійснить", - каже волонтер цьогорічного «Дня Довіри», студент Магістерської програми екуменічних наук, Святослав.

"Від самого початку створення світу всі є покликані до Господа та не всі доходять по дорозі життя до Нього. Ми повинні бути правдивими християнами, в першу чергу, перед Господом і перед собою, а потім вже перед іншими", - стверджує Юлія, студентка Інституту Екуменічних Студій.

"Якщо тобі тяжко на душі і ти починаєш читати Біблію, ти відчуваєш мир і Божу любов", - зазначив Андрій, один із учасників молитовної зустрічі.

Денна молитва відбулася у Вірменському кафедральному соборі Успення Пресвятої Богородиці, де о. Тадеос молився вірменською мовою, а згодом спільно із учасниками молитви Тезе. Отець зазначив: «Ми завжди готові до спільної молитви. Маємо знайти спільну мову, по – перше, між християнами, і взагалі з всім людством. Єднання почнеться із нас, із християн, бо ми знаємо те, чого не знають інші".

Після смачної обідньої перерви, учасники розійшлись на презентації. Цього року можна було взяти участь в зустрічі «По дорозі до Емаусу» із художником Олександром Антонюком у галереї INCORAT, або ж бути присутнім на презентації міжконфесійної студентської християнської організації «Молодь до Ісуса». Дехто ознайомився із діяльністю християнської євангельської церкви Гефсиманія, а комусь було цікаво отримати майстер-клас з ткацтва «Ткаємо разом» від спільноти «Ковчег». Окрім того, деякі молоді люди відвідали презентацію Всеукраїнської громадської організації КЕМПУС, а дехто, прагнучи більше дізнатися про історію громади Вірменської Апостольської Церкви, отримав детальну розповідь про неї від отця Тадеоса.

Згодом радісні і задоволені набутим досвідом молоді люди попрямували на спільну вечірню молитву до кафедрального собору Успення Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви. «Бажаю вам, щоб ваша молитва наповнювалася Святим Духом, щоб ви від Бога черпали духовні сили, щоб ваші серця було сповнені любові», - із такими побажаннями звернувся священнослужитель цього храму до молоді.

Ділячись своїми враженнями і переживаннями, молоді юні серця поспішали на вечерю до школи святої Софії, де турботливі волонтери чекали на них із частуваннями. Кожен залишив тут частинку себе, можливо, навчився довіряти, більше відкривати своє серце іншим, прислухатися до оточуючих, а, головне, довіритися Господеві, адже Він нас любить і ніколи не зрадить.

«Кілька років тому, коли мені було зовсім зле на душі, я прийшла до цього римо-католицького собору щоби помолитися. Коли я туди завітала, я помітила групу людей, котрі співали молитовні пісні. Ті пісні торкнули моє серце і мені хотілося теж так співати і так прославляти Бога. А сьогодні я знову почула ці пісні, котрі так милозвучно величають Бога, сьогодні моя мрія здійснилася», - ділилася своїми переживаннями парафіянка храму Пресвятої Євхаристії, Марта Цимбаліста.