Відкриття 5-го Екуменічного Соціального Тижня 25 вересня розпочалося екуменічним Молебнем. Очолив екуменічну молитву владика Борис Ґудзяк, ректор УКУ. Представники християнських конфесій м. Львова поблагословили відкриття 5-го Екуменічного Соціального Тижня і наповнили молитву екуменічним духом.

Nike Sneakers Store | adidas garwen spezial white shoes - New In Shoes for Men

 

Перший день 5-го Екуменічного Соціального Тижня 25 вересня розпочався з Академічної конференції «Майбутнє демократії в Україні». Модераторами заходу були Василь Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань, і Павло Хобзей, проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету.

bridge media | Zapatillas de baloncesto Nik

У рамках 5-ого Екуменічного Соціального тижня, що триває у Львові з 25 по 30 вересня, відбувся семінар-обмін «Міжнародний та вітчизняний досвід міжсекторального партнерства».

Останнім часом популярною стала тема мікрокредитування, що використовується у розвинених країнах світу для подолання бідності. У 2011 році учасники Екуменічного соціального тижня зініціювали створення групи, яка розробила проект щодо розвитку мікрокредитування в Україні. Тож не дивно, що темою семінару-обміну було мікрокредитування для людей в складних життєвих обставинах крізь призму міжнародного та українського досвіду.

Giftofvision - Sneakers search engine | Air Jordan

Представники духовенства та мирян християнських Церков 26 вересня в рамках 5-го Екуменічного Соціального Тижня обговорювали за круглим столом дискусійні питання ролі Церков в розвитку громадянського суспільства заради пошуку єдиного бачення на розвиток такого суспільства.

Тема ролі Церков у розвитку громадянського суспільства зібрала за круглим столом представників різних Церков України, а також мирян з-за кордону та України.

bridgemedia | Comfortable Nike Air Max Plus TN Ultra Navy Blue 898015-106 Men’s Running Shoes , Sciaky

У рамках 5 Екуменічного Соціального Тижня відбулася сесія «Розвиток демократичного суспільства через рівні можливості». Звичайно, кожна людина вкладає щось своє в поняття «демократія», тому важливо було відкрити повний спектр думок щодо цього.

Доктор філософії Ліонел Дж. Квінел, директор корпорації HQS Colsanting Services, розповів про три риси демократії: насамперед, демократія має виходити за межі права голосу; важлива спільна думка та необхідність інтелектуальної спроможності суспільства. Він ввів поняття «інклюзивна демократія», що має на меті через роздуми та дебати допомогти покращити свій душевний стан людям, які цього потребують.

best Running shoes brand | Jordan 1 Retro High OG University Blue (PS) - AQ2664-134

У рамках 5-го Екуменічного соціального тижня 26 вересня у Львові відомі журналісти України обговорили кризовий стан свободи слова.

Чи влада є єдиним джерелом тиску на журналістів? Чи не відбулася в Україні підміна понять, де цензура перетворилася у повну вседозволеність?

Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, виділив декілька точок тиску на журналіста – найперше влада, але не менший тиск відбувається з боку колег, а також аудиторії, адже, зрозумілим є те, що журналісти працюють «на попит» аудиторії, тому постійно моніторять те, що було б цікаво знати глядачеві. Ведучий «Свободи слова» (ICTV) порадив колегам опиратися негативній джинсі, але також прислухатися до критики, яка може очистити медіа від помилок.

bridge media | Men's Runners & Sports Trainers

 

По завершенню третього дня Екуменічного соціального тижня, модератори круглих столів зібрались, аби підбити підсумки. Середа, 26 вересня, була багатою на події і, беззаперечно, продуктивною. Наталія Бордун, керівник інституту лідерства та управління УКУ, узагальнила виступи впродовж семінару-обміну «Міжнародний та вітчизняний досвід між секторального партнерства».  Головною темою був досвід мікрокредитування – робоча група ініціювала питання про створення в Україні фонду, що надаватиме мікрокредити людям, що перебувають на межі бідності, а також тим, що хочуть відкрити власну справу, однак не мають достатньо матеріального ресурсу. Доповідачі, зокрема пані Олеся Саноцька, керівник спільноти «Оселя», професор Ліонел Квінел, а також пані Марія Новак, людина, яка запровадила у Франції систему мікрокредитування. В свою чергу пан Ростислав Дзундза, представник МБФ «Карітас-України» порушив питання адвокації надання соціальних послуг недержавними громадськими організаціями в Україні – до прикладу, в Німеччині існує навіть державне замовлення на подібні послуги.

nike dunk high black leather chair for sale | Patike

26 вересня 2012 року учасники 5-го Екуменічного Соціального Тижня, що триває у Львові відвідали спільноту взаємодопомоги «Оселя» та спільноту «Лярш-Ковчег» в Україні.

Найперше гості Форуму мали змогу ознайомитися із соціальною працею спільноти «Оселя», яка вже працює 10 років у Львові і належить до міжнародного руху «Емаус», що у всьому світі допомагає безхатченкам. Спільнота надає притулок та працю людям, які потрапили у важкі життєві обставини, залучаючи їх до процесу змін у їхньому житті. Мешканці спільноти утримують себе з праці власних рук: збирають у населення одяг, предмети побуту, працюють у майстернях, ремонтують меблі, працюють у благодійній крамничці.  Коли людина приходить до цієї спільноти, то працівники «Оселі» не просто надають їм допомогу, а надають надію на те, що в будь-якому становищі вони можуть повернутися до нормального життя. Крім цього спільнота видає журнал «Просто неба»,  розповсюджувачі якого можуть трохи заробити.

Adidas shoes | air force purple heart , Giftofvision

У рамках 5-ого Екуменічного Соціального Тижня 27 вересня відбувся семінар «Інтеграція теорії і практики медіації як показник розвитку демократичності суспільних відносин».

Для багатьох українців слово «медіація» не несе в собі якогось навантаження. Саме тому метою семінару було показати, розкрити, донести до кожного важливість медіації. Презентація заходу розпочалась доповіддю-роздумом Ліонела Дж. Квінела, доктора філософії, директора корпорації HQS Consulting Services /Підтримка організацій на шляху становлення, Канада. З власного досвіду д-р Ліонел розповів про роботу медіатора і процес медіації, який передбачає передусім вміння пробачати і  просити вибачення.

Buy Sneakers | Patike

У Львові 27 вересня відбувся семінар-тренінг «Альтернатива насильству» у рамках 5-го Екуменічного соціального тижня. Представила проект координатор, психолог з Одеси – Алла Сорока.

Тренінг відбувся у затишній атмосфері з невеликою кількістю учасників. Створена квакерами (пацифістичний релігійний напрям)  задля того, аби покращити соціальну ситуацію у тюрмах дана програма існує вже більш ніж тридцять років. На теренах України вона діє з 2005 року та активно освоює нові області.

Running Sneakers | Nike