21 січня о 16:00 у каплиці Українського католицького університету (головний корпус, вул.Свєнціцького, 17) в межах Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність відбудеться екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні. До участі в молитві запрошені представники львівських Церков, а також капелани і військовослужбовці.

Після молитви студенти УКУ приготували оригінальний вертеп, з яким вони вже завітали до наших військових у зоні АТО.

На завершення учасники заходу матимуть добру нагоду поспілкуватися і поділитися враженнями під час солодкого частування.

Організовує Інститут екуменічних студій.

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike

   2 жовтня в приміщенні Українського католицького університету відбувся круглий стіл «Духовна формація християнина та богословська освіта в Україні».

  Метою зустрічі було обговорення духовної формації християнина та богословської освіти.  Учасники круглого столуговорили про освітню реформу в Україні, а саме перехід від Homo Sovieticus до Homo Maidanus, виклики богословської освіти у світлі нового закону про вищу освіту, католицьке шкільництво. До 400-річчя Київських духовних шкіл темою однієї з доповідей був внесок Київської духовної академії  у богословську науку в Україні.

 Розпочав захід, директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського,о. Войчех Сурувка, який виступив з доповіддю: «Віра як основа богословської формації». Отець Войчех розповів про те, на яких засадах та основах повинно розвиватися богослов’я. “Для богослов'я свобода реалізується в межах віри церкви” - вважає о. Войчех.

Nike shoes | Sneakers Nike Shoes

   30 вересня відбулася презентація книжки Вільгельма де Фріса «Рим і Патріярхати Сходу». Подія відбулася у Гарнізонному храмі  Свв. Апп. Петра і Павла у межах VIII-го Екуменічного соціального тижня «Освіта задля змін: духовність та інновації».

   Презентували переклад книжки о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету, проф. Олег Турій, проректор із програмного розвитку УКУ; о. д-р Юрій Саквук, керівник Пасторального відділу УКУ; о. д-р Богдан Прах, ректор УКУ.

   «Прийшов час коли ми можемо подарувати як університет чудові дослідження, які дадуть можливість зрозуміти сьогодення, що можливо лише завдяки осмисленню минулого», –  підкреслив ректор Українського католицького університету о. д-р Богдан Прах.

nike dunk high black leather chair for sale | Air Jordan Release Dates 2020

   1 жовтня у місті Львові відбудеться академічна конференція «Освіта задля змін: духовність та інновації» у межах VIII-го Екуменічного соціального тижня. Час проведення: 10.00 – 14.00 год.  Місце проведення: НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12, головний корпус, актова зала.

   У програмі академічної конференції «Освіта задля змін: духовність та інновації»:

- екуменічна молитва за єдність християн, яку очолить ректор Українського католицького університету   о. д-р Богдан Прах;

-  привітальні слова від співорганізаторів;

-  обговорення стану вищої освіти, її сучасного стану і європейських стандартів.

Adidas footwear | Men Nike Footwear

  1 жовтня о 15:00 год в межах проведення 8-го Екуменічного Соціального Тижня відбудеться круглий стіл «Освіта нового покоління: християнські цінності і європейські стандарти». Місце проведення: Головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», вул. Степана Бандери, 12, ауд. 204.

   Учасники круглого столу розглянуть сучасні реалії та перспективи освіти в Україні, обговорять нові та дієві методи реформування освіти з урахуванням християнських цінностей та європейського досвіду.

 Розпочне засідання круглого столу о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, доповіддю «Екуменізм як європейська цінність».

 

bridgemedia | NIKE HOMME

 

   У Львові 3 жовтня відбудеться вручення нагород переможцям IVВсеукраїнського  конкурсу «Репортери надії в Україні». Захід проходитиме у межах 8-го Екуменічного соціального тижня «Освіта задля змін: духовність та інновації». Серед 34 фінальних конкурсних матеріалів будуть відібрані 12 найкращих, які посядуть перше, друге та третє місця у тематичних номінаціях: «суспільство», «економіка», «культура» та «релігія».

   Під час заходу Україна дізнається імена переможців, що з гордістю носитимуть титул «Репортери надії». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній з номінацій, отримають сертифікат на суму 3000 гривень, а також статуетки. Автори, які займуть другі та треті місця – призи та дипломи учасників конкурсу.

 Захід відбудеться в Українському католицькому університеті, вул. Козельницька 2 а, академічний корпус, 405 ауд. Час проведення: 14:00-17:00 год.

 

Giftofvision - Sneakers search engine | adidas chunky sneakers white gold women jeans size

11917481 896338307069688 2552898948412778118 n

3 жовтня 2015 року вперше на львівській сцені Театру імені Марії Заньковецької гурт Рокаш дасть благодійний концерт на підтримку Навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Концерт розпочнеться о 19:00 і стане завершальним заходом VIII Екуменічного соціального тижня, що відбуватиметься у Львові з 30 вересня по 3 жовтня 2015. На великій сцені міста Львова виступатимуть також лідер гурту «Мері» Віктор Винник, відома співачка Олеся Киричук, скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Родзинкою концерту стане годинна програма колективу Рокаш-Оркестра, що об’єднав переможців телешоу «Загудеме в’єдно».

Nike air jordan Sneakers | Autres

 

   29 вересня у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція з нагоди відкриття VIII Екуменічного соціального тижня “Освіта задля змін: духовність та інновації”.

 

   Участь у прес-конференції взяли: Ірина Кітура, координатор VIII Екуменічного соціального тижня, о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, Зоряна Довганик, начальник управління освіти Львівської міської ради, Володимир Залуцький, керівник відділу молодіжної політики та питань соціального розвитку Національного університету “Львівська політехніка”, Наталя Сіреджук, в.о. керівника відділу соціальних проектів і розвитку НРЦ “Джерело”. Модератором заходу була Олеся Барчук, менеджер зі зв’язків з громадськістю Інституту екуменічних студій УКУ.

   Під час зустрічі відбулась презентація програми соціального та її обговорення. Її представила координатор форуму Ірина Кітура.

Sports News | Custom Air Force 1 - Design Your Own Sneaker , Fitforhealth

Тема 8-го Екуменічного соціального тижня - "Освіта задля змін: духовність та інновації".

Під час форуму учасники обговорюватимуть питання реформування вищої освіти, європейські стандарти якості, цінності та моральні орієнтири, якими має керуватися увесь освітній процес. Також говоритимуть про розвиток богословської освіти в країні.

latest Nike release | Women's Nike Air Max 270 trainers - Latest Releases

Цієї осені у Львові традиційно проводитимуть суспільний форум – Екуменічний соціальний тиждень. Місто Лева прийматиме гостей з різних куточків України та з-за кордону уже восьме! Інтернет-видання «Духовність» вирішила розпитати у координатора ЕСТ Ірини Кітури про підготовку до форуму, чого очікувати від запланованих заходів і про особливості Екуменічного соціального тижня 2015.

Giftofvision - Sneakers search engine | Air Jordan 1 Low White/Black-Midnight Navy For Sale – Fitforhealth