У Львові 3 жовтня відбудеться вручення нагород переможцям IVВсеукраїнського  конкурсу «Репортери надії в Україні». Захід проходитиме у межах 8-го Екуменічного соціального тижня «Освіта задля змін: духовність та інновації». Серед 34 фінальних конкурсних матеріалів будуть відібрані 12 найкращих, які посядуть перше, друге та третє місця у тематичних номінаціях: «суспільство», «економіка», «культура» та «релігія».

   Під час заходу Україна дізнається імена переможців, що з гордістю носитимуть титул «Репортери надії». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній з номінацій, отримають сертифікат на суму 3000 гривень, а також статуетки. Автори, які займуть другі та треті місця – призи та дипломи учасників конкурсу.

 Захід відбудеться в Українському католицькому університеті, вул. Козельницька 2 а, академічний корпус, 405 ауд. Час проведення: 14:00-17:00 год.

 

Giftofvision - Sneakers search engine | adidas chunky sneakers white gold women jeans size

 

 Довідка:

   Конкурс «РепортеринадіївУкраїні» - це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляєважливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретнівідповіді і показує шляхивирішення проблем та спонукає людей до дій). Організаторомконкурсує Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету. В IVвсеукраїнському  конкурсі «Репортери надії в Україні» взяло участь понад 600 робіт, з яких близько 400 журналістських матеріалів відібрали студенти Магістерської програми екуменічних студій Інституту екуменічних студій УКУ під час моніторингу ЗМІ. Також, понад 230 матеріалів надіслали журналісти із Київської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Сумської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Луганської, Харківської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської,  Івано-Франківської, Волинської, Львівської областей.