Опубліковано на сайті ZIK IA 2 вересня 2016 року

http://zik.ua/

Вже традиційною подією вересня у Львові є суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень». Цьогоріч він буде відбуватися вже вдев’яте, з 28 вересня до 2 жовтня. Його тема – дуже актуальна в наш час: «Міграція: виклик для України». Ми вирішили розпитати про особливості цьогорічного Форуму координатора проекту «Екуменічний соціальний тиждень», голову Організаційного комітету Екуменічних соціальних тижнів, координатора проекту «Екуменічний соціальний тиждень» Ірину Кітуру.

Adidas shoes | Nike Air Max 270

Від 28 вересня до 2 жовтня у Львові відбуватиметься 9-й Екуменічний соціальний тиждень. Тема цьогорічного суспільного форуму – міграція: виклик для України. Серед організаторів – Національний університет «Львівська політехніка». Тому ми вирішили поспілкуватись з доцентом кафедри соціальної роботи Тетяною Шаповаловою.

Тетяні Вікторівні проблема міграції знайома не тільки з підручників чи екрана телевізора. Вона – переселенка із Луганська, яка вже два роки з родиною мешкає у Львові. 

 

– Пані Тетяно, скоро стартує 9 Екуменічний соціальний тиждень. Що Ви очікуєте почерпнути від цієї події?

– Ця тема дуже болісна і дуже мені близька. Тому я би хотіла, щоб на цьому суспільному форумі  зробили акцент на проблемі вимушено переселених осіб (ВПО) саме в Україні. Зараз це дуже актуальна проблема для всього світу. Воєнні дії, які відбуваються в різних куточках світу, сприяють збільшенню потоку мігрантів з усього світу. Нашу країну ця проблема також не минає. Я вважаю, що ті, хто переселився і з зони АТО і з окупованих територій, це справді патріоти України, на яких потрібно звернути особливу увагу.

 

Sports Shoes | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov