Дев’ятий рік поспіль у Львові відбудеться Екуменічний соціальний тиждень. Щороку за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка», Інститут екуменічних студій УКУ ініціює проведення всеукраїнського суспільного форуму. Вже традиційно, в осінню пору представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та усі люди доброї волі зберуться задля ділення досвідом та напрацювання шляхів вирішення соціальних проблем.

   У 2016 році темою ЕСТ є "Міграційні питання: виклики для України". Це питання актуальне не лише для України, але і для цілого світу. Військові дії у Донецькій та Луганській областях, окупація Криму змусили багатьох українців покинути свої домівки. Внутрішньо переміщені особи – одна з категорій, які потребують допомоги та уваги з боку суспільства. Війна в Сирії, терористичні акти в країнах Європи, також є причинами міграційної хвилі, кризи, з якою стикнувся сучасний світ. Мільйони біженців стали жертвами війни. Змушені покинути свої домівки вони шукають прихистку в країнах Європи, що накладає певну відповідальність на сучасного європейця, християнина. Але і громадяни країн стикаються з певними випробуваннями  приймаючи біженців. Уряди України та країн Європи мають демонструвати підтримку через введення в дію та адаптування до потреб мігрантів різноманітних програм по поселенню, медичному обслуговуванню, освіті та працевлаштуванню біженців та внутрішньо переміщених осіб. Важливу роль у наданні підтримки та захисті прав мігрантів відіграють громадські організації, волонтери, благодійні фонди та церкви. 

   Під час 9-го Екуменічного соціального тижня 28 вересня  - 1 жовтня 2016 року відбудеться ряд заходів присвячених всебічному висвітленню проблем міграції та практичним шляхам їх подолання. До участі запрошено провідних експертів з України та з-за кордону, представників волонтерських рухів, церковних ініціатив, громадських організацій, благодійних фондів, влади та ЗМІ, а також мігрантів.

jordan Sneakers | Air Jordan Release Dates Calendar