30 вересня, у межах ІХ Екуменічного соціального тижня,  в УКУ на  філософсько-богословському факультеті відбувся майстер-клас на тему «Портрет вимушених переселенців у ЗМІ», який провів журналіст, співзасновник громадської організації «Крим SOS»  Алім Алієв.

На думку Аліма Алієва, «основні стереотипи і проблеми  з прийняттям переселенців місцевим населенням розпочалися з початком внутрішнього переселення зі Сходу України». Спікер виокремив для аудиторії  основні стереотипи, які ламають правдивий портрет вимушено переміщених осіб. Це проросійські погляди, небажання переходити на українську мову у спілкуванні, підтримка сепаратистів, зневажливе ставлення до місцевого населення, зверхність, небажання працювати на рівні з іншими.

nike dunk high black leather chair for sale | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Gov

30 вересня, у межах IX Екуменічного соціального тижня, в Українському католицькому університеті відбулася презентація перекладу книги «Флорентійський Собор» багатолітнього професора Папського східного інституту  о. Джозефа Гілла.

best Running shoes brand | nike air presto navy blue women shoes sale 2 heel , Nike Air Force 1 , Sneakers , Perthenergy STORE

У вирі щоденних турбот ми інколи забуваємо ту стежину, яка вивела нас у  світ.  Інколи ми не маємо час на тих людей, які дали нам життя… Але настає час, коли ми згадуємо ту дорогу – дорогу додому. Саме під такою назвою уп’ятницю, 30 вересня, в Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла відбувся концерт  духовної  та народної музики «Дорога додому…»

 Захід розпочався в межах ІХ Екуменічного соціального тижня. Концерт розпочався з привітального слова президента Інституту екуменічних студій УКУ о.Івана Дацька. Після привітального слова академічний молодіжний симфонічний оркестрINSO-Lvivвиконав композицію Йоганна Себастьяна Бах і Шарля Гуно «AveMaria».

Giftofvision - Sneakers search engine | Nike SB x Parra 'USA Federation Kit' Coveralls - nike roshe price philippines india and country , Beitjalapharma

 

У четвер, 29 вересня, вконференц-залі Українського католицького університету відбувся круглий стіл на тему: «Релігійна і соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Львові». Захід провели в межах ІХ Екуменічного соціального тижня "Міграція: виклик для України".

 Д-р Оксана Міхеєва, керівник програми соціології УКУ, розповіла про соціокультурні аспекти адаптації ВПО в сучасній Україні. Пані Оксана, на основі  аналізу проведеного опитування  серед переселенців,  звернула увагу на основні  фактори, які є важливими для соціокультурної адаптації  людей. На її думку,  дуже важливо є процес адаптації на старому і новому місці проживання. Такій людині важко адаптуватись на новому місці і важко повернутись назад.

Sports Shoes | Nike, adidas, Converse & More

У межах ІХ Екуменічного соціального тижня у четвер, 29 вересня,  в Гарнізонному храмі Свв. апостолів Петра і Павла  віряни спільно з учасниками форуму молились Архиєрейську літургію за переселенців, які потерпіли від окупації Криму та війни на Донбасі.

Buy Kicks | Nike Air Force 1 - Sneakers Rares et Authentiques Homme et Femme

У четвер, 29 вересня, в корпусі філософсько-богословського факультету УКУ в межаї ІХ Екуменічного соціального тижня відбулося засідання Українського християнського академічного товариства (УХАТ) «Шляхи примирення Київської Церкви».

 

buy footwear | New Balance 991 Footwear

У середу, 28 вересня,  у великій сесійній залі Львівської міської ради в межах ІХ Екуменічного соціального тижня відбулось обговорення ролі Церкви у роботі із вимушеними переселенцями.

 

Running sports | Nike

У межах  ІХ Екуменічного соціального тижня в Українському католицькому університеті відбулась панельна дискусія «Досвід роботи із ВПО в областях України». Учасники дискусії обговорили важливі для сучасності проблеми міграції та запропонували шляхи їх подолання.

 Серед доповідачів були: Вікторія Курилко, радник Міністра соціальної політики з питань ВПО у Полтавській області, Василь Гельбич, начальник відділу житлових субсидій,соціальних виплат та допомог департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації та Олександра Магурова, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Києві.

 

latest Nike release | Vans Lowland CC 'Flame' Women's - VN0A54MH0851

Вчора, 28 вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради, в межах IX Екуменічного соціального тижня відбулася конференція “Міграція:виклик для України”.
 

Виступ розпочався із привітань доктора історичних наук Антуана Аржаковського. У привітальному слові він акцентував увагу на актуальності теми, називаючи міграцію “найбільш кричущою” проблемою українського сьогодення.

 

Running Sneakers Store | Nike Shoes

 

Сьогодні, 28 вересня,  у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулося відкриття ІХ Екуменічного соціального тижня “Міграція: виклик для України”

Відкриття розпочалося з екуменічної молитви, яку очолив  владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ.

Участь в екуменічній молитві взяли:

- о. д-р Богдан Прах, ректор Українського католицького університету;

-о. д- р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ;

- о Василь Саган, митрофоний протоєрей, декан Золочівський УАПЦ, настоятель храму св. Софії;

 

Sports brands | Nike News