У середу, 28 вересня,  у великій сесійній залі Львівської міської ради в межах ІХ Екуменічного соціального тижня відбулось обговорення ролі Церкви у роботі із вимушеними переселенцями.

 

Доповідачі ділилися своїми баченнями допомоги Церкви переселенцям. Першим спікером був  єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Владика Йосиф Мілян.Із доповіддю «Особливості роботи із вимушеними переселенцями мусульманського віровизнання з Криму та Донбасу» виступив голова Духовного управління мусульман України, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Шейх Саід Ісмагілов.  

 

Координатор проекту допомоги вимушеним переселенцям  «Карітас-Україна» Григорій Селещук розкривав тему примирення на прикладі Краматорська. Відбулось активне обговорення співпраці християнських та мусульманських спільнот в контексті міжрелігійного екуменізму. Модерував захід о. д. Іван Дацько, президент Інституту Екуменічних Студій.

 


Детальніше про те, що було обговорено під час круглого столу читайте на шпальтах інтернет-видання «Духовність» у листопаді.

 

Прес-центр ІХ Екуменічного соціального тижня

Фото прес-центру та В. Євтушок