У четвер, 29 вересня, в корпусі філософсько-богословського факультету УКУ в межаї ІХ Екуменічного соціального тижня відбулося засідання Українського християнського академічного товариства (УХАТ) «Шляхи примирення Київської Церкви».

 

 

 На пленарному засіданні обговорювали тему єдності та підвели підсумки з пленарної сесії Спільної міжнародної комісії богословського діалогу між Православною і Католицькою Церквами 15–22 вересня 2016 р. у м. Кієті (Італія). Про шлях до єдності у спільній праці та з пропозицією поширення проектів доповідав прот. Георгій Коваленко, представник Відкритого православного університету святої Софії – Премудрості.  Він говорив про єдність Київської Церкви, шукаючи конкретизації  сучасного стану Київської Церкви.

Було сказано про перспективу співпраці Православного університету з Інститутом екуменічних студій. Викладач Українського католицького університету, український релігійний діяч, богослов, доктор східного канонічного права о. д-р Михай Димид розмірковував  про наше призначення в єдності, наголошуючи на спільних діях.

Прес-центр ІХ Екуменічного соціального тижня 

Фото Ірини Іванець