У вирі щоденних турбот ми інколи забуваємо ту стежину, яка вивела нас у  світ.  Інколи ми не маємо час на тих людей, які дали нам життя… Але настає час, коли ми згадуємо ту дорогу – дорогу додому. Саме під такою назвою уп’ятницю, 30 вересня, в Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла відбувся концерт  духовної  та народної музики «Дорога додому…»

 Захід розпочався в межах ІХ Екуменічного соціального тижня. Концерт розпочався з привітального слова президента Інституту екуменічних студій УКУ о.Івана Дацька. Після привітального слова академічний молодіжний симфонічний оркестрINSO-Lvivвиконав композицію Йоганна Себастьяна Бах і Шарля Гуно «AveMaria».

Ведуча концерту, співачка Софія Федина, прочитала опис «Дома».

Квартет гарнізонного храму св. Апп. Петра і Павла виконав композиції «Святий Боже» та Староболгарський наспів. Також прозвучала пісня «Мати Милосердна» у виконанні  Дмитра Туптало.

Софія Федина розповідала продепортованих лемків-переселенців.

Струнний квартет оркестру ІНСО-Львів у складі: Євгена Крука, Валерія Михалика, Всеволода Сукоркіна та Юлії Дяченко виконали композиції «Арія»  Йоганна Себастьяна Баха та другу частину із циклу «Пори року» (Зима) Антоніо Вівальді.

Також прозвучали пісні Едварда Гріга, Георга Фрідріха Генделя, Станіслава Людкевича та інших композиторів. Також прозвучали пісні у виконанні Софії Федини «Там під гором», «Горе доле ходжу», «Ой верше, мій верше», «Полетів бим на край світа».

Прес-центр ІХ Екуменічного соціального тижня

Фото Валентини Євтушок