6 червня 2012 року в Україні оголошено IІI Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто представляє важливі питання сучасного суспільства і дає на них конкретні відповіді та показує шляхи вирішення проблем.

Організатор конкурсу - Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії». Конкурс створений на зразок подібного проекту у Франції (www.reportersdespoirs.ua), а відбувається в Україні втретє.

Для участі в конкурсі приймаються матеріали, що містять «інформацію-носій рішень» та опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2012 року по 7 червня 2013 року.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія».

Матеріали на конкурс приймаються до 7 червня 2013 року.

Нагородження переможців відбудеться одразу після їх оголошення членами журі (під час VI Екуменічного Соціального Тижня у жовтні 2013 року).

Матеріали з поміткою «На конкурс» та анкету надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету: 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальну інформацію про умови конкурсу дізнавайтеся у Положенні про конкурс «Репортери надії в Україні», яке міститься на сайті Інституту екуменічних студій: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНКУРСУ