Центральною метою "Обсерваторії успішних ініціатив" є створення електронної бази найкращих ініціатив зі всієї України. Відбір ініціатив здійснюватиметься з урахуванням наступних параметрів:

1) вирішення найгостріших проблем суспільства;

2) робота з найменш захищеними верствами населення;

3) потреба в мінімальному інвестуванні;

4) самодостатність ініціативи.

У 2010 році під час 3 Екуменічного соціального тижня «Довіра. Відповідальність. Філантропія» у Львові відбувся круглий стіл «Обсерваторія успішних ініціатив», на якому були презентовані найкращі ініціативи з усієї України. Учасники Форуму (понад 3,000 людей) мали можливість ознайомитись з базою даних успішних проектів соціального спрямування та отримати DVD – диск із ініціативами, що ввійшли до 1 видання Обсерваторії. Подібні проекти допомагають частково відобразити стан благодійної діяльності в Україні, популяризувати активність громадських організацій та благочинних центрів, допомогти в обміні досвідом благодійникам, показати цільовій аудиторії (бенефіціарам соціальних послуг) можливі центри допомоги, в які вони можуть звернутись, а також залучити філантропів до допомоги соціально спрямованим організаціям (фінансової, матеріальної, консультаційної та ін.).

Починаючи з 16 січня 2012 року організатори проекту «Екуменічний соціальний тиждень» оголошують початок збору успішних ініціатив для 2 видання «Обсерваторії успішних ініціатив». Подати ініціативу можна до серпня 2012 року. Після завершення етапу збору ініціатив, розпочнеться етап відбору кращих проектів, саме вони (100 найкращих) увійдуть у 2-ге видання Обсерваторії. Ініціативи будуть відібрані Почесним Журі.

Особливістю 2-го видання Обсерваторії стане те, що буде відібрано 3 кращі проекти. Ці проекти отримають малі гранти, ваучери або безкоштовні тренінги та майстер-класи від членів Почесного Журі, в яке ввійдуть найвідоміші Фундації з України та з-за кордону.

Якщо Ви маєте ініціативу (втілена у ідеї, проекті, організації), яка реалізується, може бути реалізованою або була успішно реалізована і в подальшому може стати взірцем, якщо ви шукаєте партнерів для співпраці, благодійників для фінансування вашої ініціативи, і ваша ініціатива відповідає основним критеріям, які ми висуваємо до успішних ініціатив, заповніть, будь ласка, реєстраційну картку http://initiatives.org.ua/uk.html. Якщо таких ініціатив декілька, просимо заповнити окрему реєстраційну картку для кожної ініціативи. Щиро будемо раді співпраці з вами, і сподіваємось отримати від вас інформацію про ваші успішні ініціативи.

 

* Довідка:

З ініціативи Інституту Екуменічних Студій у співпраці з Українським Католицьким Університетом, Львівською міською радою та Львівською обласною радою і облдержадміністрацією, НУ «Львівська політехніка», завдяки підтримці Церкви, українського політикуму, громадського сектору та бізнесу у Львові в 2008 році було організовано І-й Екуменічний Соціальний Тиждень (ЕСТ), присвячений темі "Український кооперативний рух". ІІ-й ЕСТ, був присвячений «Соціальній відповідальності» (2009), ІІІ-й ЕСТ присвячувався темі «Довіра. Відповідальність. Філантропія» (2010), ІV-ийЕСТ- «Реформи через довіру» (2011).

Місією ЕСТ є досягнення добробуту суспільства через покращення соціальної політики шляхом об’єднання зусиль громадських організацій, державних інституцій, Церкви, філантропічних фундацій, навчальних закладів та бізнес-структур. В ЕСТ взяли участь десятки соціальних організацій, численні представники релігійної, політичної, економічної та культурної сфер. Невід’ємною складовою розвитку проекту ЕСТ є Обсерваторія успішних екуменічних, солідарних та філантропічних ініціатив.

 

З повагою і найкращими побажаннями, координатор проекту

Кандиба Марія
Контакти: 8 032 240 99 44 *166

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.