27 вересня 2016 року                                                                                     Наталія Ліхновська
096 847 58 90,

093 022 87 70

032 240-99-44*3389
                                                                                                                e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
                                                                                                      www.esweek.org.ua

Прес-анонс

КОНФЕРЕНЦІЯ «МІГРАЦІЯ: ВИКЛИК ДЛЯ УКРАЇНИ»

У середу, 28 вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться конференція на тему: «Міграція: виклик для України». Конференція відбувається в межах ІХ Екуменічного соціального тижня.

Час проведення: 28 вересня, 10:30-14:00 (12:20–12:40 – перерва)

Місце проведення: площа Ринок, 1, Львівська міська рада, велика сесійна зала

 

 

У конференції учасники зможуть послухати доповіді на соціологічну тематику із християнським контекстом. Виступить  керівник програми соціології УКУ   д-р Оксана Міхеєва на тему: «Сучасні ВПО в Україні: стратегії переселення та адаптації». Радник Міністра соціальної політики з питань переміщених осіб Оксана Яковець розповідатиме про актуальний виклик, який держава та регіон повинні прийняти у зв’язку із появою переселенців.  В інтеграції ВПО роль та місце медіа пояснюватиме безпосередньо заступник директораГО «Крим SOS» Юрій Шивала. Опісля невеликої перерви виступить представник Фонду народонаселення ООН в Україні  Каспар Пік. Релігійний аспект проблеми розглядатиме Торстен Морітц -  виконавчий секретар Церковної комісії у справах мігрантів у Європі – у доповіді «Біблійні перспективи виклику для України: вимушені переселенці».

Модератором події буде Юліана Лавриш, кандидат наук із соціальних комунікацій факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, журналіст сайта «Духовна велич Львова»

Довідка:

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

ЕСТ в Україні належить до міжнародного об’єднання Європейських соціальних тижнів Ініціатива Християн для Європи (ІХЕ). З 2008 року з ініціативи  Інституту екуменічних студій УКУ, за підтримки Українського католицького університету (УКУ), Національного університету «Львівська політехніка», Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Православної,  Греко-Католицької,  Римо-Католицької та Протестантської Церков розпочато проведення Екуменічних соціальних тижнів в Україні.