3 жовтня у Львові відбулася виставка-ярмарок соціальних організацій, яку традиційно проводять у завершальний день VIII-го екуменічного соціального тижня.

У виставці-ярмарку взяли участь: Благодійний Фонд «Монар Україна», Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Міжнародний Освітній Центр, ГО «Лярш-Ковчег», Центр духовної підтримки для осіб з особливими потребами «Емаус», Громадянська Організація Науково-видавничий центр «Психологи для психологів», Львівська громадська обласна організація - Товариство «Рух за життя» , Український благодійний фонд «Запорука» та інші.

Львів'яни та гості міста мали змогу ознайомитись з діяльністю з недавно створеним благодійним фондом «Монар Україна». За словами її представників, благодійна організація займатиметься професійною, сучасною та багаторівневою системою по протидії наркозалежності, бездомності та усіма сучасним соціальним викликам сьогодення.

НРЦ “Джерело”, що надає комплексну фізичну, психологічну та соціально-реабілітацію дітям та молоді з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), синдромом Дауна, з розладами спектру аутизму, - виставляв вироби ручної роботи, серед яких ексклюзивні футболки, іграшки, коралі та сумки.

А “Лярш-Ковчег” представив до уваги свічки, мило та листівки хенд-мейнд. На ярмарці можна було придбати книги, які пропонував «Емаус» і познайомитись з його підопічними. ГО Науково-видавничий центр «Психологи для психологів» дарували книжки-розмальовки за благодійний внесок для потребуючих дітей.

Вперше у виставці-ярмарку взяв участь Міжнародний освітній центр. Біля стенду цієї організації можна було ознайомитись з освітніми новинками, задуматись над обранням професії і можливістю навчатись за кордоном.