Закликати молодих людей активніше долучатися до громадського життя та допомоги іншим має на меті концерт християнської музики, що відбуватиметься в рамках Першого екуменічного соціального тижня, який проходитиме 9-15 червня у Львові. Про це сьогодні, 4 червня, на прес-конференції заявила керівник Центру мирянського лідерства УКУ, організатор концерту Ольга Зарічинська.

У прес-конференції також взяли участь директор театру "Воскресіння" Ярослав Федоришин, львівська співачка Ірина Федишин та співачка з Франції Laure A. Під час культурного екуменічного фестивалю львів’яни зможуть оглянути в Музеї ідей виставку фоторобіт, побачити вистави Львівського духовного театру «Воскресіння» – «Глорія» та «Світ прекрасний», переглянути фільми на соціальну тематику, а також послухати концерт духовної музики та співу.

Як зазначив директор театру "Воскресіння" Ярослав Федоришин, театр перерве свої гастролі спеціально, щоб показати дві вистави для мешканців та гостей міста. Одна з них – «Світ прекрасний» буде прем’єрою. Як зазначили учасники прес-конференції, мета заходів – а це фотовиставки, покази фільмів, вистави і концерти – донести до людей через музику, пісню, слово, фотографію християнські цінності віри, надії, любові та спонукати людей до дії. Наприклад під час концерту християнської музики відбудеться збірка для дітей хворих на аутизм.

Організаторами Екуменічного соціального тижня виступили Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та облдержадміністрація, партнерами — Всесвітня Рада Церков (Женева), Папська Рада «Справедливість і мир» (Рим), Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» (Київ), Львівська асоціація кредитних спілок, Інститут релігії та суспільства УКУ та ін.