У приміщені сесійної зали Львівської обласної ради 13 червня 2008 року відбулась наступна академічна конференція на тему «Соціальна політика в Україні з точки зору українських християнських церков». Модератором даного засідання був ректор Українського Католицького Університету о. Борис Ґудзяк.

Першим виступив Архієпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви Ігор Возняк. Він наголосив на актуальності єдності людей у спільноті та пошуку шляхів порозуміння церков різних віровчень. Зазначив, що у спільнотах потрібно допомагати один одному, а не думати лише про себе, так, як це роблять у різноманітних організаціях при церквах.

Best Authentic Sneakers | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ijmedph

Наступним свої доповідь зачитав Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату Андрій Горак. Перед своїм виступом він з радістю виділив, що має можливість на рівних правах спілкуватися із владою, що закінчились ті часи, коли Українську Православну Церкву вважали другорядними членами суспільства. У самі доповіді о. Андрій висвітлив тему соціального служіння Церкви як еманація служіння Ісуса Христа. Провів паралель, між нинішнім служінням Церкви та життям Ісуса Христа.

Архієпископ-коад’ютор Львівської Архидієцензії Римо-Католицької Церкви в Україні Мечислав Мокрицький розглянув становлення людини у суспільстві від самого народження. І завданням Церкви у даному випадку є не налагодження суспільних конфліктів, а проголошування Христа-Спасителя. І з релігійної позиції випливають завдання світла і сили, які можуть служити для зміцнення людського суспільства згідно з Законом Божим.

Наступним доповідачем був представник Пастора Львівської Євангельської Церкви «Осанна» і Директора молодіжної християнської асоціації Дмитра Колесникова. Він розповів про місію людини у нашому суспільстві та актуальність допомоги ближньому. Також зазначив байдужість держави до потреб самої Церкви.
Останньому слово надали Настоятелю Кафедрального Собору Успіня Пресвятої Богородиці Вірменської Апостольської Церкви у м. Львові Тадеосу Ґеворґяну. В основі його доповіді була любов до ближнього, яку потрібно проявляти. На різноманітних випадках він продемонстрував піклування одних людей про інших та байдужість влади до потреб суспільства.

На засіданні основними питаннями були порозуміння церков та проблема допомоги потребуючим. Хоч кожен із доповідачів по-своєму висвітляв ці питання, проте мета у всіх виявилась однією. Кожна церква благословила задум екуменічного тижня та проведення подібних конференцій.