Навчання християнських та єврейських соціальних організацій розпочалося у суботу, 14 червня, у Львівській міській радіта продовжилося за круглими столами у Національному університеті «Львівська політехніка». Для початку учасники поділилися досвідом соціальної політики двох міських рад, Львівської та Паризької, розглянули схему пошуку коштів для християнських організацій та міжнародну роль недержавних соціальних організацій.

Adidas shoes | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

За круглими столами, які розпочалися після перерви, учасники мали змогу детальніше розглянути деякі з питань.

Перша робоча група ділилася досвідом роботи соціальних організацій та екуменічного заангажування у ньому. Оскільки серед учасників були представники різних конфесій, то актуальним було питання об’єднання різних за конфесійною приналежністю організацій для подолання спільних для цілого суспільства проблем, враховуючи міжнародний досвід.

Тема другого круглого столу – це «Соціальна політика у Львівській області». Відповідно і обговорення зводилося до внутрішніх потреб області та соціально-релігійних організацій області.
Держава починається зі сім’ї, – тому не випадковою була тема третьої робочої групи: «Християнські підходи у вирішенні проблем родини та молоді». Усвідомлюючи наскільки гостро постають проблеми алкоголізму, наркозалежності, безробітності, бездомності та інші, християнські організації намагаються якнайбільше зусиль докладати для вирішення саме проблем молоді, для цього існує багато інстанцій з багатьма підрозділами, але для ефективності їхньої роботи, як показав досвід, потрібно докласти спільних зусиль.

Ми лише гості на цій планеті. 12 червня ми мали можливість переглянути документальний фільм Ела Гора «Незручна правда» про глобальне потепління. Як продовження цієї важливої проблеми відбувся круглий стіл під назвою «Християнські підходи у питаннях навколишнього середовища», де екологи ще раз намагалися запевнити, що відповідальність за стан довкілля лежить на кожному з нас.

Соціальні організації України відкриті до міжнародної співпраці, залучають закордонне фінансування, допомогу, досвід – тісно співпрацюють із закордонними колегами на різних рівнях. Тому за п’ятим круглим столом розглядали «Міжнародний досвід у сфері соціальної політики».
Згодом були підведені підсумки круглих столів.