14 червня о 19:00 на площі Ринок відбувся молодіжний християнський концерт за участю українських та зарубіжних виконавців. Чим цей концерт відрізнявся від багатьох, які відбувалися до того? Чим він відрізнявся від того, який через кілька годин розпочався у Києві на майдані незалежності за участю Пола Макартні?

nike dunk high black leather chair for sale | Air Jordan

Як зазначив ректор Українського Католицького Університету о. Борис Ґудзяк, на сцені не було пропіарених виконавці, не звучала блатна музика, не було напівоголених дівчат. Виступали виконавці, які співають серцем для серця, які люблять цей світ і вчать інших його любити, допомагають у найнегативніших обставинах, які є буденним явищем віднаходити оптимізм і надія. Допомагають побачити та полюбити Бога, показують красу і тепло, яку Він виявляє до кожного. Стоячи серед натовпу незнайомців, ти не почувався самотнім, покинутим, у ближньому ти бачив щось рідне та знайоме. Так живе християнська спільнота. Такі християнські цінності пропагував цей концерт.

Такі щирі, запальні, глибокі та моральні, які пропагандують вічні цінності пісні виконував гурт студентів УКУ, «КАНА», Сестри Милосердя. Своєю радістю, щастям, оптимізмом та життєвим досвідом як прощати ділилися дітки із гурту «Ковчег Ноя». Порухатися, потанцювати, розім’ятися навіть поважних гостей з-за кордону примусив о. Тарас зі своїми помічниками. Українська пісня тішила вухо у виконанні Лесі Горової та Ірини Федишин. А Лаура Аржаковська на мить перенесла нас у її рідний Париж. Своїм дебютом вона примусила повірити корінного львів’янина у те, що він вільно володіє французькою, бо її ліричні пісні не потребували перекладу.
Концерт закінчився, але віра, любов, милосердя, доброта та інші живі цінності підкорюватимуть наші серця, бо любов, як і та пісня не потребує перекладу. Головне навчімося її виявляти і не сороммося своїх почуттів. Подбаймо про ближнього!