Міжнародний Форум

14-й Екуменічний Соціальний Тиждень

«Плекаючи Спільне Благо: Разом До Сталого Розвитку»

5-9 жовтня 2021 р.

М. Львів, (з опцією онлайн)

Щорічний міжнародний форум «Екуменічний соціальний тиждень» (ЕСТ) об’єднує ресурси громади, влади, ЗМІ, соціальних організацій, Церков, освітян та молодіжних організацій навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях, соціальному вченню Церкви та принципах сталого розвитку.

У продовження теми минулорічного форуму «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії», який зібрав учасників із 15 країн та різних сфер діяльності, Організаційний комітет ЕСТ пропонує до обговорення тему сталого розвитку.

Ставимо собі за мету залучити фахівців до обговорення Цілей сталого розвитку, екуменічного соціального вчення та створити майданчик міждисциплінарного обміну досвідом та діалогу. Ми прагнемо налагодити комунікацію між усіма гравцями суспільних змін (громадський сектор, науковці, бізнес, Церква та релігійні організації, ЗМІ, екологи, державний сектор) та через їх меседжі осмислювати виклики сьогодення, шляхи розв’язання проблем та розбудови справедливого світу.

Sports Shoes | Saldos - Entrega gratuita

 

Організатори: Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, Львівська міська рада, Фонд Конрада Аденауера в Україні.

Експертна підтримка та партнери: Львівська обласна рада та адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка», ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку», Екобюро УГКЦ, МБО «Екологія. Право. Людина» та ін.

Запрошуємо науковців, практиків, освітян, студентів, представників релігійних організацій, громадських ініціатив, соціальних інституцій, бізнесу, благодійних фондів, які працюють та цікавляться темами сталого розвитку, релігійної соціальної думки, інтегральної екології, надсилати анотації/пропозиції доповідей та панелей у нижче поданих тематиках, та не обмежуватись лише ними:


1) Подолання бідності

2) Подолання голоду

3) Міцне здоров’я

4) Якісна освіта

5) Гендерна рівність

6) Чиста вода та належні санітарні умови

7) Відновлювальна енергія

8) Гідна праця та економічне зростання

9) Інновацій та інфраструктура

10) Скорочення нерівності

11) Сталий розвиток міст та спільнот

12) Відповідальне споживання

13) Боротьба зі зміною клімату

14) Збереження морських екосистем

15) Збереження екосистем суші

16) Мир та справедливість

17) Партнерство задля стійкого розвитку


У часі подій хочемо почути відповіді на те: що таке Цілі сталого розвитку? які виклики сьогодні стоять перед різними секторами у досягненні ЦСР? яка роль громадського сектору у побудові сталих громад і країн? як сьогодні релігійне соціальне вчення може підсилювати та сприяти досягненню Цілей сталого розвиту? що сьогодні Церква робить (може робити) для творення справедливого світу? як міжсекторне партнерство розвивається сьогодні? чи можливий сталий розвиток в країні, де точиться війна? відновлювальний бізнес: як це працює? з якими проблемами стикаються представники громадськості, державного та бізнесового секторів, Церкви та релігійні організації, ЗМІ та освітяни у своїй праці задля побудови більш справедливого суспільства. Нам також важливо показати як ЦСР взаємопов’язані між собою, і як покращення в одній сфері сприяють поступу в іншій. Також Ви можете представити рефлексії та напрацювання на теми: Енцикліки LaudatoSi’, FratelliTutti, За життя світу; екологічні, соціальні, міграційні виклики війни на Сході України; COP26 та ін.

 

Наші очікування:

Доповіді:

Запрошуємо подавати індивідуальні анотації для доповідей на тему сталого розвитку. Доповідь має тривати не довше 15 хв. Прохання надсилати анотації обсягом не більше 350 слів і коротку біографію до 1 липня 2021 року. Будь ласка, вказуйте якої із 17 цілей сталого розвитку (тематики) стосується Ваша доповідь. Завчасні подання дуже вітаються.

Заходи:

ЕСТ запрошує подавати пропозиції на проведення заходів в межах форуму. Необхідно вказати наступну інформацію:

-         Тема, тривалість і формат заходу (круглий стіл, семінар, майстер-клас, панельна дискусія, презентація проекту, презентація книги, культурно-мистецький захід, вебінар, показ фільму та ін.)

-         Цільова аудиторія

-         Необхідне технічне обладнання: екран, проектор, мікрофони, доступ до інтернету, переклад. Враховуючи обмежену кількість технічно обладнаних майданчиків, ми заохочуємо заявників використовувати свій ноутбук чи планшет

-         Перелік спікерів та модератора (-ів).

Максимальний час проведення заходу – 2 години. Ви можете організувати не більше двох подій в часі форуму на різні тематики. Один учасник не може бути модератором та спікером на одному і тому ж заході одночасно. Ми запрошуємо аплікантів відібраних Організаційним комітетом ЕСТ пропонувати доповідачів на заявлені події. Організаційний комітет не покриватиме витрати на проїзд доповідачам. Проживання може бути надано на запит.

Будь ласка, надсилайте опис пропозиції на проведення заходів обсягом не більше 500 слів і коротку біографію до 1 липня 2021 року. Завчасні зголошення дуже вітається.

*Просимо також вказати, чи можливо провести захід онлайн в разі карантинних обмежень.

Пропозиції надсилайте Ірині Кітурі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) з темою листа – ЕСТ доповідь або/і ЕСТ захід. За детальною інформацією звертайтесь електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

https://www.facebook.com/esweekucu/

https://www.esweek.org.ua

Стаття про минулорічний форум тут