9-ого жовтня 2010 року в театрі ім. М. Заньковецької відбулися X Поетичні зустрічі на літературні читання на тему «Подорож у часі» за участю Мистецько-терапевтичного центру «Непротоптана стежина».

Giftofvision - Sneakers search engine | New Balance 530 "White" MR530SG - MR530SG

Літературний вечір був побудований у вигляді таємничої подорожі у часі старим львівським трамваєм, містична атмосфера дала учасникам і гостям почуватися більш розкутими. Трамвай зумів потрапити в найстаровинніший період неандертальців з героями далекими від сучасного світу, у давній період бароко, де прогулювались вишукані дами, а також у неблизьке майбутнє з інопланетними мешканцями. Підживлювали трамвай, наповнювали його запасом енергії для подорожей учасники зустрічі своєю неповторною поезію.

Савекіна Ірина прибула до нас з Києва і презентувала вірші з власної збірки, поезія про кохання і не тільки, вразила слухачів глибокою лірикою.

З'язок Анна зі Львова також зачитала вірші зі свої нещодавно випущеної збірки, перший вірш був про слова. Слова, які роблять боляче, слова, які ми кидаємо на вітер, які можуть бути порожніми, або ж вкладати у себе якийсь сенс. Поетеса закликає спершу подумати, ніж комусь щось казати.

Приємно було слухати виступи дітей меншого покоління, які з таким блиском в очах та захопленням виходили на сцену. Єднали усіх танці, в одному колі, як і учасників так і гостей, єднала усіх довіра та любов.

Зустріч закінчилась на тому, що рідний львівський трамвай потрапив в наш 2010 рік, повернувся додому. Читців поезії було нагороджено призами.

Люди - ляльки, ляльки - люди,
Тут і там: вони усюди.
Що це? Що це? Що це?
Це театр.
Це театр.