Після невеликої перерви львів’яни і гості міста знову зібрались, щоб помолитись разом молитвою з Тезе. Вдалось їм це завдяки «Дню довіри», який відбувся 9 жовтня і став підсумковою нотою 3-го Екуменічного Соціального Тижня. Цей день дав надію молоді на те, що молитва знову буде відбуватись у Львові з визначеною періодичністю. Після Тезе усі мали змогу також піти на святковий концерт за участі гуртів «Кана», «Ковчег Ноя», «Гефсиманія», «Горлиця», співачки Лаури А. та Павла Табакова. 3-ій Екуменічний Соціальний Тиждень у Львові закінчився.

latest Running Sneakers | New Balance 991 Footwear

«День довіри» у Львові вже вдруге. Тому більшість учасників уже знайомі як зі структурою, так і з братом Георгом, відповідальним за Тезе в Україні. Цього року, до речі, йому на допомогу приїхав ще брат Бенуа. Разом вони розпочали ранкову молитву, біблійний вступ з читанням уривку Св. Письма та провадили зустріч протягом цілого дня.

Загалом мета Тезе не тільки в тому, щоб разом помолитись, але щоб люди з різних міст, з різними поглядами і різної конфесійної приналежності зустрілись і дізнались щось трохи один про одного. Окрім того, на обідніх воркшопах вони мають змогу також подивитись чим займаються місцеві організації і перейняти їхній досвід. Цьогорічний поважний список організацій доповнили презентації Школи християнського життя та євангелізації Пресвятої діви Марії з Назарету, Школи Християнського Аніматора при Молодіжній Комісії Львівської Єпархії УГКЦ, церкви «Гефсиманія», спільноти взаємодопомоги «Оселя», студентського капеланства УГКЦ, мистецько-терапевтичного центру «Непротоптана стежина», молодіжного християнського сайту «Дивенсвіт», прес-служби Львівської Міської Ради. Як і минулого року можна було відвідати громаду Вірменької Апостольської Церкви і студію сучасної ікони «Symbolum Sacrum».

Одним із найважливіших моментів зустрічі були відвідини храму Української Православної Церкви Московського Патріархату. Тут учасники долучились до вечірньої Служби Божої. Напевно місцевих парафіян тішило те, що приміщення церкви було наповнене молоддю, не зважаючи на те, що вона не дотримувались місцевих звичаїв одягання хусток та спідниць.

Опісля була вечеря і остання молитва. І все. Принаймні станом на 9 жовтня. Але історія має продовження. Як то часто пишуть у англійсько-американських фільмах «to be continued…»