Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ, – експерт Світового банку
«У порівнянні з Норвегією, де 75% населення довіряє фінансовій системі держави, в Україні 75 % людей не довіряє нікому. Уряд і Нацбанк повинні бути основними гравцями у промоції довіри до фінансових реформ» – про це розповів координатор програм приватного та фінансового сектору Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Маріус Вісмантас на Академічній конференції Екуменічного соціального тижня.

Конференція «Реформи через довіру» відбулась 29 вересня у Львові. У доповіді Маріус Вісмантас наголосив, що лише формування прозорості у фінансовому секторі зможе підвищити довіру населення. «Банки повинні бути зацікавлені в освіті своїх клієнтів – це закон «здорового глузду» у світі, тому з реформами не слід відтягувати, а довіру населення треба здобувати важкою щоденною працею». Учасниками обговорень також були віце-ректор Папського Григоріанського

університету о. Даніел Макдональд, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, Надзвичайний і Повноважний посол Сполученого Королівства Великої Британії і північної Ірландії (2002 - 2006) в Україні Роберт Брінклі та інші експерти України та з-за кордону.