головний вязничний капелан Римо-Католицької Церкви в Україні

Круглий стіл «Процес виховання провідної християнської верстви у Східній Європі»

 4 жовтня

«Молитва і біблійна розмова в родині як спосіб християнського виховання»

buy shoes | womens winter boots free shipping , Fitforhealth

Уявімо собі, що на якомусь заводі відбувся вибух і зрив труби з аміачним газом . Отруйний газ розповсюджується містом, внаслідок вдихання якого люди втрачають свідомість. Карета швидкої допомоги вивозить всіх потерпілих з отруйної зони. Але газ далі розповсюджується. Допомога виглядає безкінечною і марною, яку годинами можна робити  намарно.  Найкращим вирішенням проблеми було б, якби хтось, ризикуючи власним життям, відремонтував трубу, місце виходу отруйного газу. Закрив те місце, звідки виходить смерть. Я є капеланом у в’язницях вже шістнадцять років і ніколи не зустрічав серед ув’язнених особи, яка була вихована в такій родині ( де молитва і Святе Письмо є на першому місці). Перше місце, в яке мають бути скеровані всі наші зусилля, має бути родина, бо саме з неї виходять святі. А якщо людина не прислухається до свого покликання і не виконує його, то буває, що й відступники.

Фільм

Цей  документальний  фільм був створений на прохання Папської ради у справах Родини, щоб допомогти батькам у переданні віри їхнім дітям. Цей запис показує, як звичайна родина з Гренади (Іспаня) щонеділі збирається разом на молитву і читання Біблії.  Бачимо автентичний приклад, як батьки показують і свідчать своїм дітям щиру віру і дорогу до Неба.

Так чинять тисячі родин, котрі належать до спільнот Неокатехуменальної Дороги. Сам факт молитви в родині не є чимось надзвичайним. Він був присутній в історії. Надзвичайним є його застосування сьогодні. Було б добре, якби родинні молитви і читання Біблії були практиковані в усіх родинах. Катехизм говорить, що батьки є першими євангелізаторами і вихователями віри своїх дітей.