У часі 6-го Екуменічного Соціального Тижня 2 жовтня у Львові відбувся круглий стіл «Екуменічний соціальний тиждень – п’ятирічні здобутки та перспективи розвитку». У зустрічі, що була у приміщенні Українського католицького університету, брали участь представники і робочі групи з різних міст України.

Організатори обговорили досвід і результати попередніх ЕСТ. Також спільно зі запрошеними гостями окреслили плани на майбутнє. Під час круглого столу презентували збірник доповідей форумів за 2008–2012 роки. Окрім того, учасники розмовляли про мережу екуменічних соціальних тижнів в Україні, до якої долучилися партнери з Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Луганська, Сум та Одеси. Адже в цих містах протягом року оргкомітет ЕСТ спільно з партнерами  проводили різні заходи – круглі столи, конференції, work-shops.

Також звітувала робоча група з питань відсоткової філантропії. Суть відсоткової філантропії полягає в тому, що громадяни, сплачуючи податки, отримують право перерахувати певний відсоток на користь обраних ними неприбуткових організацій.

«Такий закон матиме ефект прямої дії, адже гроші будуть надходити до організацій не через нескінченну кількість міністерств та інституцій, а безпосередньо і автоматично на рахунок обраної громадянином організації», - прокоментував ефективність законопроекту про відсоткову філантропію О. Олійник. Нагадаємо, що законопроект «розглядають» вже три роки. Наразі робоча група звертається до громадянського суспільства України з проханням підтримки у просуненні та прийнятті цього законопроекту.

Організатори ЕСТ наголошують, що основними цілями заходу і зустрічей у межах чи за сприянням ЕСТ є розвиток громадянського суспільства, покращення соціальної політики, міжсекторальне партнерство, представлення соціальної доктрини Церкви та залучення християнської молоді до соціальної роботи.