У Львові 4 жовтня відбулося засідання круглого столу «Процес виховання провідної християнської верстви у Східній Європі». Модерував засідання ліцензований магістр богослов’я, докторант Папського університету св. Томи Аквінського Тарас Курилець. Захід відбувся в рамках VI Екуменічного соціального тижня

«Бути на службі охорони життя» - про таке гасло і діяльність Школи біоетики УКУ розповів ректор Духовної семінарії Святого Духа о. Ігор Бойко. Якщо в сучасному світі, за словами Папи Івана Павла ІІ, існує «культура смерті», то виховання студентів Школи біоетики полягає у поширенні «культури життя».

Buy Kicks | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Mnje

Про те, якою є українська школа – світською чи атеїстичною – роздумував представник Української Православної Церкви, Комісії з питань християнської етики та виховання о. Миколай Баранов. Отець говорив про спотворення етичної свідомості. Бо світськість освіти зовсім не перешкоджає вивченню християнської етики. «Світський» не означає «атеїстичний».

Ректор Українського католицького університету о. Богдан Прах розповів про процес становлення вихованців УКУ, про їхні досягнення, реалізацію у житті. Цікавим виявився той факт, що з 740 висланих на навчання за кордон студентів – 93 % повернулися назад в Україну.

Про створення умов для виховання юнацтва через систему Дитячих клубів міста доповів начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер. «Зараз маємо проблему віртуалізації життя молоді. Наше завдання – придумати якусь конкуренцію соціальним мережам», - сформулював мету Володимир Шнайдер.

«Вишкіл і виховання молодих християнських провідників у Європі: співпраця Церкви з суботніми школами» - таку тему розкрила директор Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету с. д-р Луїза Цюпа. Директор Всеукраїнського Благодійного Фонду «Віра. Надія. Любов» протодиякон Іоан Діденко дуже практично розповів про інтерактивні методи виховання дітей у підлітковому віці. «Проблема сьогоднішніх дітей – це проблема батьків. У таборі ми мали 90 % віруючих людей, і ми зіткнулись з тим, що діти сказали своїм татам, що вони самотні. Тому вони й сидять у соцмережах. Проблема у батьках, які живуть своїм життям», - запевнив протодиякон Іоан.

Головний в’язничний капелан Римо-Католицької Церкви в Україні о. Григорій Драус роздумував про молитву і біблійну розмову в родині  як спосіб християнського виховання, бо, працюючи з в’язнями, отець помітив, що ніколи не зустрічав серед ув’язнених людей, які виховувалися вдома у молитві і читанні Святого Письма. Насамкінець про моральні загрози, що супроводжують молоду людину в реалізації власного покликання, та шляхи їх подолання розповіла канд. філолог. наук, доцент Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Сохань.

Фотогалерея