Під час VI Екуменічного соціального тижня 4 жовтня у Львові відбувся круглий стіл на тему "Благодійність у Львові: загрози та перспективи" в рамках конференції "Львів соціальний". Організатором заходу була ГО «САМІ», спільно з БФ «Крила надії» та Інститутом екуменічних студій.

Учасники зустрічі дискутували щодо загроз, які сьогодні існують у сфері благодійності у Львові та Україні. Зокрема, назріла проблема, яка полягає у появі фондів та організацій, що спекулюють на благодійності та використовують довіру громади на користь власного збагачення. Ситуація, що склалася, негативно позначається на діяльності кожної благодійної організації та на розвитку благодійності вцілому. З цією метою «САМІ», спільно з фондом "Крила надії", організували цей круглий стіл, щоб почути думку кожного благодійника та разом розробити правила гри на ринку благодійності Львова.

nike dunk high black leather chair for sale | New Balance 327 Moonbeam Leopard , Where To Buy , undefined , Spartanova

Засновник та голова благодійної організації «САМІ» Андрій Породко зазначив, що останнім часом у Львові з’явився тренд благодійності. Одночасно виникла велика загроза ілюзії благодійності – поява шахрайських скриньок для пожертви. «Ми провели інтернет-дослідження (група «Мисливці за привидами»), щоб відслідковувати такі процеси. Знайшли 9 фондів, які зацмалися шахрайською діяльністю 2 з них вже несуть кримінальну відповідальність. Ми прописали принципи прозорої благодійності», - розповіла керівник БФ «Крила надії» Наталя Ліпська.

Серед учасників зустрічі були присутні духовні особи. Адже Церква не може стояти осторонь питань благодійності. Зокрема, о. Тарас Милян, голова Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, директор «Фундації духовного відродження», наголосив, що основа «Фундації…» - це соціальне служіння. «Ми повинні виховувати у дусі благодійності наших дітей», - закликав о. Тарас.

Фотогалерея