В рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня 4 жовтня відбулася зустріч у дусі Тезе. У каплиці Філософсько-Богословського Факультету УКУ львівська спільнота облаштувала простір для вдумливої молитви – хрест посеред кімнати, крихітні свічки, коци на підлозі. Все сприяло тому, аби наблизитися думками до Всевишнього.

Почесним гостем зустрічі був отець Григорій Драус. А згодом, по скайпу, приєднався до молитви та бесіди й брат Бенуа з Франції. Діалог вівся англійської мовою, віряни ставили найрізноманітніші питання. Найцікавішим було питання про те, чи відвідає Папа Франциск І зустріч Тезе у Страсбурзі. Брат у відповідь запитав про здобутки 6 Екуменічного Соцального тижня.

Asics footwear | Releases Nike Shoes

Серед репертуару молитовних пісень були такі, як «The kingdom of God», «Spiritus Jesu Christi», «Ubi caritas» та інші. Віряни молилися за людей похилого віку; покинутих; тих, хто не має близьких та рідних; за жителів країн Європи та України, щоб мали сердця відкриті до Бога.

Наприкінці події, львівська спільнота Тезе запрошувала долучатися до них щочетверга о 19 годині в каплиці святого Іллі (праворуч від церкви святого Михаїла) та висловила сподівання на подібну зустріч у рамках Екуменічного Соціального Тижня у наступному році.