У Львові на південно-західній стороні площі Ринок 5 жовтня відбулась виставка-ярмарок соціальних організацій міста. Захід відбувся в рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня.

Тут було репрезентовано друковану продукцію та надано інформаційну довідку представників таких спільнот і організацій як «Крамниця добра – УГКЦ», Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Fundations for Freedom.

Знайомила громадськість із «Школою християнського аніматора» Фундація Духовного Відродження, яка уже протягом п’яти років займається просвітницькою діяльністю на парафіях з активною молоддю та дітьми. Школа проводить навчання  християнських аніматорів, організовує соціально-культурні заходи, здійснює місійні виїзди та займається збором коштів для сиріт і малозабезпечиних дітей.

Running sports | Women's Sneakers

Привертали увагу львів’ян та гостей міста яскраві скрині, розфарбовані у народному стилі – творіння жителів ЛМГО «Оселя». Також тут можна було придбати дитячу, духовну літературу та журнал «Просто неба» - видання, спрямоване на допомогу безпритульним людям.

Натхненні фотографії людей з особливими потребами представила благодійна організація «Центр Даун - синдром «Промінчик». Представники центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» розповсюджували серед відвідувачів ярмарки газети і буклети з метою ознайомлення із діяльністю та особливістю роботи спільноти.

Об’ємні листівки, багатошарове намисто з бісеру, кольорові та різної форми свічки, ікони на дерев’яних основах, - таку продукцію пропонували придбати львів’янам та гостям міста майстри спільноти «Лярш-Ковчег».

Фотогалерея