У рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня 4 жовтня відбулася тренінгова сесія «Міжнародна молодіжна співпраця у сфері неформальної освіти». Тренери та іноземні волонтери, що працюють в Україні ділись навичками і досвідом у сфері волонтерської співпраці та неформальної освіти.

Asics footwear | Nike Air Max 270

Тренінгова сесія складалась із двох частин – теоретичної та практичної. Тренером під час практичної частини заходу була Олена Грабовська, модератором була Наталія Павлюк, які не просто  розповіли про волонтерську діяльність та неформальну освіту, але й показали  практичні елементи такої діяльності. Для демонстрації методів неформальної освіти учасникам було запропоновано розробити власну програму волонтерської діяльності у невеликих групах. Тренер Олена Грабовська зазначила: «Коли ми говоримо про неформальну освіту, що базується на добровільності та відповідальності, ми говоримо про те, що ми вчимося на власному досвіді та взаємодії з іншими учасниками процесу навчання».

Участь у дискусії взяли волонтери із Словеніії, Франції, Польщі та Німечинни, котрі зараз займаються волонтерською діяльністю в Україні. Присутні поділились власним досвідом волонтерства та враженнями про нашу державу. Тренінг відбувся в атмосфері активної взаємодії завдяки посиленій роботі тренера та модератора, а також відкритості до дискусії волонтерів та студентів.

Фотогалерея