Дорогі друзі та партнери Екуменічного соціального тижня в усіх куточках України та світу,

від імені організаційного комітету ЕСТ звертаємося до Вас із проханням бути небайдужими до долі України у цей нелегкий час!

Місія екуменічних соціальних тижнів, які впродовж шести років відбуваються в Україні та соціальних тижнів у Європі, що мають майже столітню історію, є спорідненими – це досягнення добробуту суспільства покращенням соціальної політики через пошук консенсусу та об’єднання зусиль влади, громади, Церков та бізнесу.

Як бачимо, сьогодні одна із важливих для побудови справедливого громадянського суспільства сил є абсолютно нелегітимною та чинить протиправні дії проти українського народу. Це влада. І ми усі добре розуміємо, що такі дії теперішніх посадовців нівелюють будь-які намагання українського народу жити у цивілізованому громадянському суспільстві.

Тому звертаємося до усіх представників Церков, освітніх установ, громадських організацій, фондів, бізнесу, засобів масової інформації та усіх небайдужих громадян на сході, заході, півдні, півночі та центрі нашої країни, а також до міжнародної спільноти висловити недовіру теперішній українській владі усіма можливими способами.

 

Кожен з нас повинен усвідомити складність ситуації, в якій опинилась сьогодні наша держава, та зробити свій внесок для збереження демократії, верховенства права та прагнення народу України до гідного життя!

 

З Божою допомогою ми вистоїмо!