Дорогі друзі та партнери Екуменічного соціального тижня в усіх куточках України та світу,

від імені організаційного комітету ЕСТ звертаємося до Вас із проханням бути небайдужими до долі України у цей нелегкий час!

Місія екуменічних соціальних тижнів, які впродовж шести років відбуваються в Україні та соціальних тижнів у Європі, що мають майже столітню історію, є спорідненими – це досягнення добробуту суспільства покращенням соціальної політики через пошук консенсусу та об’єднання зусиль влади, громади, Церков та бізнесу.

Як бачимо, сьогодні одна із важливих для побудови справедливого громадянського суспільства сил є абсолютно нелегітимною та чинить протиправні дії проти українського народу. Це влада. І ми усі добре розуміємо, що такі дії теперішніх посадовців нівелюють будь-які намагання українського народу жити у цивілізованому громадянському суспільстві.

jordan Sneakers | Nike SB and Parra have teamed up for Tokyo 2021 , Fitforhealth

Тому звертаємося до усіх представників Церков, освітніх установ, громадських організацій, фондів, бізнесу, засобів масової інформації та усіх небайдужих громадян на сході, заході, півдні, півночі та центрі нашої країни, а також до міжнародної спільноти висловити недовіру теперішній українській владі усіма можливими способами.

 

Кожен з нас повинен усвідомити складність ситуації, в якій опинилась сьогодні наша держава, та зробити свій внесок для збереження демократії, верховенства права та прагнення народу України до гідного життя!

 

З Божою допомогою ми вистоїмо!