У рамках VII Екуменічного соціального тижня 2 жовтня відбувся вечір хорового духовного співу «Молитва за Україну». У приміщенні Церкви Пресвятої Євхаристії хористи виконали традиційні церковні пісні в новій обробці та народні пісні. Ведучі духовного концерту Анастасія Войтюк і Дмитро Бартково знайомили присутніх із хорами та їхньою програмою. Першим виступив камерний хор храму Пресвятої Євхаристії "SOLIDEO". Вони заспівали "Отче наш" і "Богородице Діво". Коли хористи виконували пісню "Пливе кача по Тисині", всі присутні піднялися та вшанували пам'ять загиблих героїв. Свою програму на Вечорідуховного співу представили також хор «ЕТЕРІЯ», хор львівського крайового ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозванного «СТАВРОС» та літургійний хор Вірменського Катедрального Собору у Львові «САГМОС».

 

Sportswear free shipping | UK Trainer News & Releases

 

Свою програму на Вечорідуховного співу представили також хор «ЕТЕРІЯ», хор львівського крайового ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозванного «СТАВРОС» та літургійний хор Вірменського Катедрального Собору у Львові «САГМОС».

Вечір "Молитва за Україну" завершився спільним виконанням пісні "Боже великий, єдиний".

Довідка: Сьомий Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) на тему «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві» проходить у Львові з 29 вересня по 4 жовтня 2014 року. ЕСТ є традиційною подією осені у соціальній сфері, що дає унікальну нагоду для представників різних сфер людської діяльності – церкви, влади, бізнесу, громадського сектору, освіти, зустрітися та спільно подумати над вирішенням болючих проблем сьогодення.