У рамках VII Екуменічного соціального тижня в Українському католицькому університеті відбувся BarCamp «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства». Учасники BarCampу взяли участь у майстер-класах та творчій майстерні.

Тренінг «Розробка грантових проектів» провела Олександра Сладкова, начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту розвитку Львівської міської ради. Тренер ознайомила присутніх із обов’язковими складовими грантів, розроблених під певний проект. За її словами, проект – це впровадження нової практики в середовище  для того, щоб після його закінчення практика «прижилася». Грантовий проект має мати чіткий початок і кінець, цілі та чітко окреслені результати.

Giftofvision - Sneakers search engine | Saldos - Entrega gratuita

«В роботі з написання проектів часто здається, що 80% зусиль не мають результатів. Тільки невелика кількість конкурсів виграється. Але результат насправді є. Кожна проектна пропозиція – це шанс досконало вивчити проблемне питання та віднайти оригінальне рішення. І ніхто не забороняє повернутись до ідеї в майбутньому, якщо вона того варта» – зазначає Олександра Сладкова.

Майстер-клас «Команда моєї мрії» провела Ольга Садоха, керуючий партнер та співзасновник тренінгового майданчику RiverOfKnowledge, бізнес-тренер. Вона розповіла присутнім про критерії, за якими необхідно вибирати учасників своєї команди. «Дуже важливо, аби люди, які працюють разом, мали спільні цінності» – наголосила Ольга Садоха.

Анастасія Фомічова, віце-президент Асоціації українських студентів у Франції, розповіла учасникам BarCamp’у про діяльність організації, співпрацю Асоціації з українськими студентами, підтримку Майдану.

Опісля відбулася  творча майстерня «Друзі Спільноти «Лярш-Ковчег» діляться досвідом». Члени Спільноти «Лярш-Ковчег», яка допомагає людям з особливими потребами, провели захопливий майстер-клас з миловаріння. Спільно створені вироби продаватимуться на Виставці-ярмарку соціальних організацій 4 жовтня. Усі виручені з продажу мила кошти підуть на допомогу організації «Лярш-Львів».

BarCamp «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства» завершився показом біографічного фільму про Богдана Гаврилишина. Документальний фільм заснований  на книзі спогадів відомого економіста - «Залишаючись українцем...».  Режисер Володимир Кузнєцов зробив спробу  показати унікальний досвід становлення Богдана Гаврилишина як всесвітньо відомого мецената та науковця, котрий розпочав свій кар'єрний шлях з роботи лісоруба та офіціанта. Відомий економіст та громадський діяч, також записав відео звернення до учасників Barcamp в якому поділився власним досвідом того, що означає бути відповідальним. Богдан  Гаврилишин у своєму зверненні зазначив, що бути відповідальним у сучасному світі це - дбати про своє здоров’я, свою державу та світову екологію.

Підсумовуючи продуктивний день, можна відзначити, що ініціативність – яскрава риса нашої молоді.