4 жовтня у Львові відбулась традиційна виставка-ярмарок соціальних організацій. Цим заходом завершився 7-й Екуменічний соціальний тиждень

Виставка-ярмарок соціальних  організацій  дозволила  львів’янам та гостям міста ознайомитись із діяльністю різноманітних благодійних організацій та допомогти їм у турботі про соціально незахищених людей. Зокрема, участь у виставці-ярмарку взяли такі організації: «Лярш-Ковчег», центр «Емаус» (УКУ), ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги»  Оселя», БО Центр Даун-синдром "Промінчик", «Майстерня добра», навчально-реабілітаційний центр "Джерело", БФ «Карітас –Львів УГКЦ», «Фундація Духовного Відродження». 

До уваги  відвідувачів були представлені речі, більшість з яких зробили люди із особливими потребами. Це різноманітні свічки та мила, патріотичні відкритки та календарі, листівки та аплікації, аксесуари та іграшки, в’язані шапки та сумки, записи колядок.

Проект «Центр соціальної  допомоги» благодійного фонду «Карітас – Львів УГКЦ» представили як декоративні предмети побуту, так і практичні речі. «Наша пані Лідія 86 років зробила ляльки-мотанки, пані Ольга, інвалід трудового каліцтва представила вишивані картинки та відкритки, пані Тамара, 92 роки передала в’язані шапки». розповіла керівник проекту «Центр соціальної  допомоги» Галина Гій.

Sports brands | Air Jordan 1 Bandana Release Date - Air Jordan 1 High OG "Paisley" Releasing Spring 2021

Благодійного фонд «Карітас – Львів УГКЦ» презентував ще один проект – «Діти вулиці». Це роботи наймолодших учасників із особливими потребами.

Також роботи людей  з особливими потребами можна було придбати у  представників навчально-реабілітаційного центру "Джерело". Вони пропонували свічки, відкритки, ляльки-мотанки та різноманітні аксесуари. «Це роботи молоді - від 18 до 25 років», розповіла нашому репортеру представниця  навчально-реабілітаційного центру "Джерело" Оксана Гоцко.

Відвідувачам  виставки-ярмарку  такий асортимент товарів припав до душі. Втім, вони не особливо переймаються що купувати. Кажуть, що головне, що ці кошти підуть на добру справу. Львівянка Олена придбала на ярмарку мило ручної роботи. Вона запевняє, що купує його на подібних акціях не вперше. «Я вже раніше купувала це мило, знаю, що воно зроблене якісно та сумлінно. А оскільки від придбання його буде ще й користь людям з особливими потребами – купую його з особливим задоволенням», стверджує жінка.

Окремі відвідувачі просто жертвували кошти на діяльність соціальних організацій. Вони переконують, що турбота про соціально незахищених людей є обов’язком кожного свідомого громадянина.