Президент Соціальних тижнів Франції Жером Віньйон глибоко стурбований ситуацією в Україні і захоплений від того, що у такий непростий час відбулось проведення 7-го Екуменічного соціального тижня у м. Львові. «Незважаючи на мою відсутність сьогодні, правління СТФ і я особливо стурбовані нинішньою ситуацією в Україні, за страждання, які зазнав народ України. Ми закликаємо всіх віруючих в цій країні, продовжувати показувати їх віру і впевненість, бо тільки мирні рішення є стійкими в майбутньому», - зазначив він.

З першого року проведення Екуменічних соціальних тижнів, організованих УКУ, Соціальні Тижні Франції (СТФ) були запрошені на них для обміну думками та досвідом. «Для мого попередника, Мішеля Камдессю, і мене це була велика честь, мати можливість виступити з промовою у Львові і ми були дуже вражені прекрасною організацією, розмаїттям подій, актуальністю, і вирішенням дуже вразливих питань на конференціях та круглих столах.

Running sneakers | Sneakers

 Я хотів би сердечно привітати всіх учасників разом з провідними представниками різних церков, висловити особливу подяку українським організаторам УКУ. Якщо ви не заперечуєте, я хочу особливо відзначити нашого друга і колегу Антуана Аржаковського, який, як я зрозумів, зіграв важливу роль в народженні концепції. Ми дуже раді, що він є членом Ініціативи християн для Європи (ІХЕ) впродовж багатьох років. Більше того, він нещодавно прийняв пропозицію приєднатися до правління СТФ, за що ми йому дуже вдячні; таким чином, ми користаємо з його великого і багатого досвіду від цієї частини Європи». – додав Жером Віньйон.

У Франції, СТФ зробили все можливе, щоб донести інформацію про те, що українському народу недавно прийшлось пережити. «Ми запропонували нашому українському члену в IXE взяти участь в розробці веб-сайту "Досвід Європи" в якості члена країни партнера ЄС, і ми дуже мотивовані, розділити з вами наші думки і молитви», - підсумував Президент Соціальних тижнів Франції Жером Віньйон.