21-22 травня 2013 року у Київському міському Будинку вчителя відбулася конференція «Відмінності і Повага», яку організував Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, за підтримки Асоціації благодійників України, МІ «Серце в долоньках»  та ГО «Ресурсний центр ініціатив громади» в рамках реалізації проекту «Екуменічний соціальний тиждень».

Мета заходу – обговорення та обмін досвідом щодо розвитку благодійництва  в країні, сучасної гендерної політики та утвердження ціннісних орієнтирів в сучасному суспільстві.

 

15-16 травня у м. Луганськ відбулась міжнародна науково-практична конференція «Соціальна відповідальність вищої освіти: доступність, якість, конкурентоспроможність». Даний західбув проведений з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету в рамках реалізації проекту Національна мережа Екуменічних соціальних тижнів за підтримки Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Луганськ). Представники влади, освіти, Церкви та громадських організацій зібралися для обговорення та обміну досвідом у сфері покращення якості освіти у вищих навчальних закладах.

В рамках днів Львова 22 квітня 2013 року у місті Суми відбувся круглий стіл «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад. Співпраця влади, громадських організацій та церкви».

Представники влади, церкви та громадських організацій поділились досвідом співпрспівпраці. Сумчани познайомились з львівськими ініціативами та представили свої власні проекти.

5 квітня у Запоріжжі в рамках ІІІ Форуму міжсекторного партнерства з ініціативи Інституту  екуменічних студій Українського католицького університету в рамках проекту Національна мережа  Екуменічних соціальних тижнів та за підтримки Громадської організації UkrПростір (м. Запоріжжя)  відбулася панельна дискусія «Роль ключових соціальних інституцій у вихованні молоді».

Участь у панельній дискусії взяли студенти та викладачі Запорізької Державної Інженерної Академії, представники громадських організацій, органів місцевої влади, духовенство міста Запоріжжя.

Досвід співпраці громадських організацій, влади міста та Церков обговорили у Дніпропетровську під час круглого столу «Партнерські соціальні ініціативи в роботі з соціально уразливими групами населення», що відбувся 4 квітня 2013 року у Дніпропетровській міській раді.

Цей захід ініційований Інститутом екуменічних студій УКУ спільно з Дніпропетровською міською організацією допомоги в медико-соціальній реабілітації дітей-інвалідів «Воля» під егідою Національної мережі Екуменічних соціальних тижнів України.

25 травня 2012 року в Київському міському Будинку вчителя пройшов круглий стіл «Міжсекторальне партнерство як чинник розвитку громад: європейський досвід». Захід організований Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету в рамках проекту «Екуменічний соціальний тиждень» за підтримки Асоціації благодійників України та МІ «Серце в долоньках» (м. Київ).

Інститут екуменічних студій організував круглий стіл «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад» у Дніпропетровську.
30 березня 2012 року в рамках Днів Львова у місті Дніпропетровськ відбувся круглий стіл «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад». Мета заходу – обмін досвідом та налагодження співпраці з громадськими організаціями Дніпропетровська для організації екуменічних соціальних днів.

29 березня 2012 року в рамках Днів Львова у місті Запоріжжі відбувся круглий стіл «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад». Мета заходу – обмін досвідом щодо розвитку міжсекторального партнерства.

17 березня у м. Одеса відбулася презентація Екуменічного соціального тижня, проекту Інституту екуменічних студій Українського католицького університету. Захід відбувся у рамках «Соціального БарКемпу «Со-действие» у Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті.

Координатор проекту Екуменічного соціального тижня (ЕСТ) Ірина Кітура презентувала роботу Форуму, розповіла про п’ятирічний розвиток ЕСТ, напрацювання і результати Тижнів, такі як законопроект «Відсоткова філантропія» та резолюції з пропозиціями до влади і громадських організацій.

Доповідач зосередилася на питаннях міжсекторального партнерства , зокрема співпраці громадських організацій, влади, бізнесу, Церков, освітніх закладів, задля вирішення проблем місцевих громад. Також, було розглянуто актуальні питання інклюзивної освіти, соціального підприємництва (підприємницька діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві), соціально відповідального бізнесу тощо.

Тематика «БарКемпу»: соціальна робота, вплив та праця на благо суспільства. Цілі заходу – інтеграція спільнот, обмін інформацією, досвідом, ідеями та механізмами роботи. Учасниками заходу стало понад 60 представників громадських організацій Одеси.

17 лютого відбулося 2-ге засідання Національної мережі Екуменічного соціального тижня (ЕСТ). Мета Національної мережі об’єднати соціальні та доброчинні організації, Церкви, університети, молодіжні асоціації, філантропічні фундації, сектор бізнесу, а також державні інституції (мерія, обласна адміністрація та інші) навколо пропозицій, що можуть отримати широке схвалення та сприяють розвитку громадянського суспільства в Україні.

Участь у зустрічі взяли: Галина Бохонко, виконавчий директор Інституту екуменічних студій УКУ, Ірина Кітура, координатор ЕСТ, Олександр Максимчук, Президент Асоціації благодійників України (м. Київ), Орест Микита, експерт Департаменту наукових та освітніх програм, МБФ «Україна 3000» (м. Київ), Катерина Клюзко, керівник проекту Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» (м. Київ), о. Василь Колодчин, директор БФ «Карітас Одеса УГКЦ» (м. Одеса), Алла Сорока, викладач Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету, тренер проекту «Альтернатива насиллю» (м. Одеса), Олена Данчук, голова Дніпропетровської міської громадської організації допомоги в медико-соціальній реабілітації дітей-інвалідів «Воля» (м. Дніпропетровськ), Сергій Ладонкін, завідувач лабораторії у національному університеті ім. О. Гончара, Інститут економіки, кафедра інформаційних технологій (м. Дніпропетровськ).

Під час засідання відбулася презентація концепції розвитку Національної мережі, учасники обговорили співпрацю на майбутнє та визначили часові рамки проведення інформаційних днів у Києві, Одесі та Дніпропетровську.