Дорогі друзі!

Дякуємо Вам за цікавість до роботи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.

І півріччя завершилось, а значить настав час підсумків.

Ми зібрали для вас найголовніші події за пів року, а також найцікавіші анонси подій на ІІ півріччя. Вісник надсилається українською та англійською мовами. 

Ознайомлюйтесь! 

Будемо щиро вдячні за відгуки.
 

ВІСНИК Інституту екуменічних студій УКУ

Опубліковано на http://risu.org.ua/

Дев’ятий Екуменічний соціальний тиждень пройде 28 вересня – 2 жовтня у Львові.

Цьогорічною темою ЕСТ є «Міграція: виклик для України».

Захід організовує Інститут екуменічний студій УКУ за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка». На захід зберуться представники різних конфесій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ задля ділення досвідом та напрацювання способів вирішення соціальних проблем, пов’язаних з вимушено переселеними людьми.

 

ZIK IA -http://zik.ua/news/2016/09/06/9yy_ekumenichnyy_sotsialnyy_tyzhden_zaproshuie_uchasnykiv

Організаційний комітет Екуменічних соціальних тижнів запрошує до участі у 9-му Екуменічному соціальному тижні «Міграція: виклик для України», що відбудеться у Львові з 28 вересня по 2 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зареєструватись можна за посиланням. Участь – безкоштовна.

Релігійний інтернет-ресурс "Духовна велич Львова"

http://velychlviv.com/u-lvovi-tryvaye-pidgotovka-do-9-go-ekumenichnogo-sotsialnogo-tyzhnya-migratsijni-pytannya-vyklyky-dlya-ukrayiny/

 

У середу, 29 червня, в Інституті екуменічних студій УКУ відбулося засідання експертної ради 9-го Екуменічного соціального тижня (ЕСТ), який відбудеться 28 вересня – 2 жовтня 2016 року під назвою: «Міграційні питання: виклики для України». Участь у зустрічі взяли: о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету; Галина Бохонко, директор ІЕС УКУ; Ірина Кітура, координатор ЕСТ; Вікторія Середа, соціолог, викладач УКУ; Оксана Міхеєва, соціолог, викладач УКУ; Тетяна Шаповалова, завідувач секції соціальної роботи НУ «Львівська політехніка»; Оксана Рубай, керівник Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Віктор Степанюк, заступник директора Департаменту соціального захисту населення ЛОДА;  Юрій Шивала, заступник директора ГО «Крим SOS».

РІСУ - Релігійно-інформаційна служба України

 http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/62643/ 

22 лютого в Українському католицькому університеті відбулося засідання експертної ради Екуменічного соціального тижня. Учасники обговорили проведення 9-го Екуменічного соціального тижня, що проходитиме з 28 вересня  по 1 жовтня 2016 року у м. Львові.

Як повідомили РІСУ в Інституті екуменічних студій, тема цьогорічного суспільного форуму – Міграційне питання: виклик для України. Представники Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  під час зустрічі ознайомилися з попередньою програмою ЕСТу та заходами, що відбуватимуться впродовж тижня і висловили рекомендації щодо наповнення форуму.

VIII Екуменічний соціальний тиждень відбувався з 29 вересня по 3 жовтня 2015 року в місті Львові. Всеукраїнський суспільний форум проходив під назвою «Освіта задля змін: духовність та інновації».

Днепропетровску необходим центр реабилитации взрослых инвалидов. Своим положительным опытом с нами готовы поделиться львовяне, с этой целью они и приехали в наш город. Об этом 34.ua стало известно из программы 34 телеканала «Детали».

РІСУ

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/49150/

Анонс: Триває реєстрація учасників 5-го Екуменічного соціального тижня

13 серпня 2012,

5 Екуменічний соціальний тиждень відбудеться 24-30 вересня 2012 року. Захід буде присвячений питанням розвитку демократії в Україні, динаміці громадянського суспільства.