Пресанонс

Українське християнське академічне товариство дискутуватиме про екуменізм праведності

                    7 жовтня, під час ХIVЕкуменічного соціального тижня, завершиться дводенна сесія Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Тема третьої частини засідання – «Екуменізм праведності на захист справедливості, прав людини, свободи та довкілля. Сесія УХАТу відбудеться на платформі Zoom, а також на YouTube, Facebook.

Модеруватиме зустріч Тарас Курилець, відповідальний секретар УХАТ.

Пресанонс

РАДЯНСЬКЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЗА ВІРУ:
ДОСВІД ПРАВОСЛАВНИХ, КАТОЛИКІВ ТА ПРОТЕСТАНТІВ

                    Другий день ХIVЕкуменічного соціального тижня завершиться сесією Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Тема другої частини засідання – «Спільне свідчення під час радянського переслідування за віру: досвід православних, католиків та протестантів».Сесія УХАТу відбудеться на платформі Zoom, а також на YouTube, Facebook.

Модеруватиме зустріч д-р Андрій Смирнов, ст. викл. кафедри історії Національного університету «Острозька академія».

Пресанонс

СПІЛЬНА ІСТОРІЯ МУЧЕНИЦТВА І РУХ ЕКУМЕНІЗМУ:
ОБ’ЄДНУЄ ЧИ РОЗ’ЄДНУЄ?

                        Другий день ХIVЕкуменічного соціального тижня стартує сесією Українського християнського академічного товариства (УХАТ). Тема першої частини зустрічі – «Екуменізм мучеників: поціновуючи спільну історію мучеництва». Сесія УХАТу відбудеться на платформі Zoom, а також на YouTube, Facebook.

Модеруватиме зустріч д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ.

Пресанонс

Про Андрея Шептицького як промовтера сталого розвитку – дізнавайтесь на 14 ЕСТ

У межах ХІV Еĸуменічного соціального тижня 7 жовтня в Уĸраїнсьĸому ĸатолицьĸому університеті відбудеться дисĸусія «Андрей Шептицький промовтер сталого розвитку». Подія розпочнеться о 10.30 на платформі Zoom та паралельно транслюватиметься на YouTube і Facebook.

Модеруватиме зустріч о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді, заступник голови Душпастирської ради УГКЦ.

7 жовтня під час ХIVЕкуменічного соціального тижня «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства» відбудеться дискусія «Збереження водних екосистем та екосистем суші». Захід розпочнеться о 12:30 год  на платформі Zoom.

Пресанонс

Глобальні виĸлиĸи у завершенні ери виĸопного палива – чи можливо це та яĸ швидĸо?

У межах ХІV Еĸуменічного соціального тижня 8 жовтня в Уĸраїнсьĸому ĸатолицьĸому університеті відбудеться дисĸусія «Глобальні виĸлиĸи у завершенні ери виĸопного палива – чи можливо це та яĸ швидĸо?». Подія розпочнеться о 16:30 на платформі Zoom та паралельно транслюватиметься на YouTube і Facebook.

Пресанонс

Прийняти інакшість: у межах Екуменічного соціального тижня подискутують про інклюзивність

У межах ХІV Екуменічного соціального тижня у суботу, 9 жовтня, відбудеться дискусія «Прийняти інакшість осіб з особливими потребами: на шляху до перетворення суспільства». Обговорення відбудеться на платформі Zoom. Трансляція події також буде доступна у соціальних мережах Facebook та Youtube. Розпочнеться дискусія о 10.00.

Пресанонс

Кардинал Майкл Черні виступить під час Екуменічного соціального тижня у Львові

 

Марта Більська
                                                                                                                                                                                                                      096 212 43 03
                                                                                                 e-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
                                                                                                      www.esweek.org.ua

 «Плекаючи Спільне Благо: Разом До Сталого Розвитку Суспільства» - 5-9 жовтня у Львові відбудеться 14-й Екуменічний соціальний тиждень. Розпочнеться з однойменної міжнародної конференції, в якій візьмуть участь топ-спікери форуму: кардинал Майкл Черні, Дафіна Ґерчева, Йохан де Тавернір. Подія відбудеться на платформі Zoom. Трансляція також буде доступна у соціальних мережах Facebook та Youtube. Триватиме конференція 5 жовтня з 15.00 до 18.00.

У цьому переконані учасники Міжнародного семінару Українського християнського академічного товариства, який відбувся 5 жовтня в Українському католицькому університеті у межах 11 Екуменічного соціального тижня «Молодь. Віра. Покликання».

Одна з тем обговорення –  «Актуальні новини екуменічного руху».

Running sneakers | New Balance 530 "White" MR530SG - MR530SG

Прес-анонс

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ XI ЕКУМЕНІЧНОГО СОЦІАЛЬНОГО ТИЖНЯ

«МОЛОДЬ. ВIРА. ПОКЛИКАННЯ»

 

У Львові стартує ХІ Екуменічний соціальний тиждень «Молодь. Віра. Покликання». Всеукраїнський суспільний форум триватиме з 3 по 6 жовтня 2018 року і розпочнеться у середу, 3 жовтня, Божественною літургією о 13. 20 у Храмі Св. Софії-Премудрості Божої (Український католицький університет, вул. Козельницька, 4).

Giftofvision - Sneakers search engine | 『アディダス』に分類された記事一覧