У межах ХV Екуменічного соціального тижня у середу, 5 жовтня, відбудеться панельна дискусія «Ідентичність, ідеологія i сімейні цінності». Трансляція події також буде доступна на платформі Zoom, у соціальних мережах Facebook та Youtube. Розпочнеться дискусія об 11.30. Партнером заходу є Віденський університет, що в Австрії.

Модеруватиме розмову докторка Галина Теслюк, кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Доповідачами заходу, що представлять свій погляд та досвід дослідження цієї теми, будуть:

  • доктор Томас Немет, професор богослов’я Християнського Сходу у Католицькому богословському факультеті Віденського університету;
  • сестра доктор Ребека Анич, Інститут соціальних наук Іво Пілара - Регіональний ЦЕНТР СПЛІТ;
  • д-р Массімо Фаджолі, професор богослов'я та релігійних наук в університеті Вілланова, публіцист в La Croix International;
  • д-р Крістіна Штоекл, професорка соціології університету Інсбруку;
  • д-р Регіна Ельснер, наукова співробітниця соціальної етики православного християнства в Центрі східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS) у Берліні.

Більше про події Екуменічного соціального тижня дізнавайтесь тут:

https://www.facebook.com/events/420221005286673/

http://esweek.org.ua/ua/

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проект, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику.

Вже 15 років поспіль міжнародний форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху.

Цьогорічний форум присвячений темі ідентичності.