У п’ятницю, 7 жовтня, у рамках 15 Екуменічного соціального тижня «Мандрівна ідентичність: осмислення сенсів та цінностей», відбудеться дискусія «Роль Андрея Шептицького та Йосипа Сліпого у збереженні культурної спадщини та формуванні національної ідентичності». Подія розпочнеться о 14:00 год на Філософсько-богословському факультеті УКУ, конференц-зал (м. Львів, просп. Св. Івана Павла ІІ, 35а). Крім того, до дискусії можна буде долучитися й у режимі онлайн (ZOOM-, Facebook- та YouTube-трансляції).

Під час заходуобговорять беззаперечний вплив Андрея Шептицького та Йосипа Сліпого не лише у формуванні та збереженні національної ідентичності українців, але й у її безцінному сакральному значенні для виховання майбутніх поколінь вільних людей.

Модератор заходу: д-р Юрій Скіра, директор ГО «Центр досліджень історії Східних Католицьких Церков», Львів.

 

Учасники заходу: о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ; д-р Ігор Медвідь, заступник директора Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка; д-р Зіновій Свереда, незалежний політичний та економічний аналітик, Львів; д-р Ліліана Гентош, старший науковий співробітник Інституту історичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка; д-р Роксолана Вербова, старший викладач Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Нагадуємо, цьогорічний Екуменічний соціальний тиждень триватиме впродовж 3-7 жовтня в гібридному форматі (м. Львів, онлайн) та буде поділений на три основні блоки:

Блок І. Грані ідентичності: релігійна, національна, етнічна, культурна, політична.

Блок ІІ. Ідентичність, війна та міграція.

Блок ІІІ. Роль та вплив соціальних інститутів на формування ідентичності.

Деталі:www.esweek.org.ua.

Координатор проекту: Ірина Кітура Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .